ГОЛОВНА СТОРІНКА ГОЛОВНІ НОВИНИ Школа-пансіон тепер Гімназія №5

Школа-пансіон тепер Гімназія №5

73 переглядів

У попередніх номерах газети “Шепетівський вісник” ми інформували, що реформа освіти передбачає реорганізацію шкіл міста. Відповідно, з 10 навчальних закладів лише у двох школах залишаться 10-11 класи.

«Усі школи Шепетівки до 2022 року мусять реорганізуватися у один з трьох типів: І ступінь — початкова школа, ІІ ступінь — гімназія, ІІІ ступінь — ліцей. Або ж можуть діяти як об’єднані, наприклад — початкова школа і гімназія (з 1 до 9 класу), при цьому мати статус гімназії, чи початкова школа, гімназія та ліцей — і мати статус ліцею (з 1 до 11, а згодом 12 класу). Для цього потрібно змінити статут та установчі документи закладів освіти. Над цим наразі й працюємо», — пояснювала Тетяна Музика, заступниця начальника управління освіти Шепетівської міської ради.

Як раніше розповідала пані Музика, першою у реформуванні стане школа-інтернат. У закладі вже змінюють установчі документи. А під час останньої сесії Шепетівської міської ради було прийнято рішення про перейменування Шепетівської спеціалізованої школи-інтернат І-ІІІ ступенів з поглибленням вивченням окремих предметів та курсів Хмельницької області на Гімназію №5 Шепетівської міської ради Хмельницької області з ІІ ступенем навчання.

“Ми залишили наявну нумерацію між усіма навчальними закладами нашого міста, щоб не збиватися. Проте оскільки нинішня школа-гімназія, яку звикли називати №5, отримає назву ліцею, то її нумерацію присвоїли школі-інтернат”, — пояснила Наталія Стасюк, заступниця міського голови з гуманітарних питань.

Наталія Стасюк також додала, що рішення про реформування навчальних закладів Шепетівки у гімназії та ліцеї приймають в Департаменті освіти і науки Хмельницької ОДА відповідно до матеріальної бази наявних закладів, кількості учнів та кваліфікації вчителів. У Шепетівці ці рішення лише беруть до виконання.

Марина ЛОЖКІНА.

Залиште Ваш коментар
Перевести