ГОЛОВНА СТОРІНКА СуспільствоЗахисники Школі-гімназії презентували книгу про захисників

Школі-гімназії презентували книгу про захисників

42 переглядів

На попередньому тижні у Шепетівську школу-гімназію завітали почесні гості  — керівник ГО «Всеукраїнська спілка учасників бойових дій в АТО «Побратими України» у Хмельницькій області Сергій Миколайович Дудар та керівник ГО «Всеукраїнська спілка учасників бойових дій в АТО «Побратими України» у м. Шепетівці та Шепетівському районі Ігор Валерійович Дзюба з дружиною Аллою Станіславівною і донечкою Марійкою. Вони прибули у музей закладу з особливим подарунком – книгою Станіслави Старостіної «Ти – Герой України».

У рамках зустрічі керівник шкільного музею, вчитель суспільних дисциплін Олена Володимирівна Кравчук розповіла присутнім про шкільний музей, показала цікаві експонати. Багато з них передані випускником Шепетівського НВК №2, учасником АТО, майором Миколою Анатолійовичем Пашкевичем. Тут і осколки від снарядів, прапор з передової, каска, світлини.  Ще багато цікавих світлин знаходяться на пересувній інсталяції «Герої нашого часу».

Почесне місце у музеї займає виставка «Стежина пам’яті, яка не заросте…», присвячена випускникам школи-гімназії, загиблим на війні, — Валентину Вікторовичу Драчуку та Максиму Олександровичу Ковалю.

У цей день до колекції експонатів музею додалася книга про захисників «Ти – Герой України». Ігор Дзюба та Сергій Дудар вручили примірник керівнику шкільного музею. Діти  з особливим захопленням гортали сторінки видання, яка днями вийшло з друку і бажали захисникам мирного неба над головою та сімейного щастя.

Насамкінець приємно зазначити, що у вищезгаданій книзі поміщені статті про захисників з Шепетівського краю – Ігора Дзюбу, Анну Федорчук та Миколу Шафалюка. Героям слава!

Залиште Ваш коментар
Перевести