ГОЛОВНА СТОРІНКА ГОЛОВНІ НОВИНИ Школяр із Шепетівки зняв короткометражний фільм

Школяр із Шепетівки зняв короткометражний фільм

155 переглядів

На те, аби створити свою першу короткометражку, у юного шепетівського режисера пішло майже чотири місяці. Більшу частину часу зайняли роботи з монтажу стрічки. У планах автора – просувати фільм через соцмережі та ютуб-канал, а згодом – взяти участь у молодіжних кінофестивалях.

 

«Як ми знімали кіно» – дебютна робота шепетівського школяра та режисера Віталія Ковальчука–Майданця. Дія фільму відбувається у США. За сценарієм двоє головних героїв, Роберт Клодер та Майкл Коул, прагнуть зняти свій власний фільм. Для цього хлопці шукають будь-які способи отримати гроші, навіть не зовсім законні, але часто курйозні та іронічні.

– Ідея короткометражки – повністю моя, а допомагала втілити її у життя вся команда фільму, – розповів Віталій Ковальчук–Майданець.

Зйомки відбувалися у передмісті Шепетівки упродовж трьох тижнів. Ще близько трьох місяців зайняв монтаж. Бюджет стрічки склав близько 6000 гривень, повідомляє «Хмельниччина. Північ».

До роботи над фільмом долучилися театрали Шепетівського будинку культури, а керівниця театрального гуртка Галина Червінська стала постановницею фільму.

У планах молодого автора – просувати фільм через власний ютуб-канал та соціальні мережі, а у майбутньому – спробувати свої сили у молодіжних кінофестивалях.

(З інших видань).

Залиште Ваш коментар
Перевести