ГОЛОВНА СТОРІНКА СуспільствоОсобистості Шлях, довжиною у 90 років…

Шлях, довжиною у 90 років…

45 переглядів

Тринадцятого грудня свій поважний 90-річний ювілей відсвяткувала жителька села Білополя Лідія Михайлівна Олійник.

Лідія Михайлівна народилася у далекому 1930 році в родині селян, де ще виховували двох дітей. Згодом у сім’ї народилося ще 6 дітей. На жаль, з дев’яти дітей двоє не вижили.
Батьки тяжко працювали, тож турбота про молодших братів і сестер змалку лягла на плечі Лідії Михайлівни. Вона пригадує, що піклувалася про малечу мало не з їхнього народження.
Дівчина зростала у важкі роки. Два страшні голоди і війна заб­рали усю радість дитинства. За словами Лідії Михайлівни, вона й досі не знає, як вони вижили.
— Одягу майже не було, ми ходили босі, часто голодні, бо і їжі ніякої теж не було. Коли мій маленький брат плакав, я робила йому «кульки» з печеного буряка і крихт хліба. Він смоктав ці «кульки» і заспокоювався, — пригадує жінка.
Щоб допомогти мамі, уже у 12 років Лідія Михайлівна пішла працювати у колгосп, у бурякову ланку. Там і трудилася все життя.
У 1950 році дівчина вийшла заміж за сільського хлопця Степана. У парі народили та виховали трьох дітей. Сьогодні родина Лідії Михайлівни — це її гордість і велика радість. У бабусі уже є 7 онуків, 4 правнуки та маленька праправнучка.
Від громади Ленковецької ОТГ, а також колективу та аматорів Білопільського сільського клубу щиро вітаємо Лідію Михайлівну з поважним ювілеєм! Бажаємо ювілярці міцного здоров’я та довгих років життя у злагоді та любові, Божого благословення, миру і добра!
Оксана НИКОНЧУК,
завідувачка Білопільського СК.

Залиште Ваш коментар
Перевести