ГОЛОВНА СТОРІНКА Цікаво «Шокуючі» платіжки

«Шокуючі» платіжки

3 переглядів

Держава дає мені вже чимало років субсидію на оплату тепла, цього року я щомісяця маю сплатити 60 грн. 02 коп., а днями надійшла квитанція з «Енергоінвесту», згідно з якою платити за місяць треба 2029 грн. Відчуваєте різницю – 60 грн. 02 коп. і 2029 гривень? Це при моїй пенсії у 1600 гривень…

І торік таке трапилося. Тоді я не змогла заплатити, тому мені «розбили» цю суму на 10 місяців. Тепер до цього додалась і цьогорічна «скажена» плата.

В «Енергоінвесті» пояснили, що у нашому будинку поставили лічильник, який  фіксує кількість тепла. Дійсно, другий рік у наших будинках №№ 2, 4, 6 по Старокостянтинівському шосе встановлено загальний лічильник на тепло. І він зафіксував такі показники. Але це мали б враховувати при обчисленні субсидії.

До речі, у нашому будинку № 2 38 квартир мають індивідуальне опалення, а 32 квартири опалюються централізовано. Виходить, що мешканці, які не мають індивідуального опалення, мусять платити не тільки за свою квартиру, але й за обігрів підвалів, стояків, які також знаходяться у квартирах «індивідуальників».

Олена ШЕВЧУК,

мешканка будинку.

*  *  *  *  *

Вельмишановні керівники влади м. Шепетівки! Дослухайтесь до крику душі ваших мешканців! Давайте хоча б на один місяць поміняємось доходами. Ви мені свою зарплату та усі доходи, а я вам — мою пенсію у розмірі 1500 грн. та всі платіжки на комунальні послуги.

Я інвалід, мій чоловік — пенсіонер. Чекаємо платіжок із жахом, особливо за тепло. Де беруться такі тарифи? Нам держава надала субсидію, але вона нічого не покриває. Може, вже досить знущатися з бідних людей?! Де ще є така ціна – 55 грн. 36 коп. за опалення 1 кв. м. площі?

Обурює й те, що ті, хто користуються централізованим опаленням, сплачують за тепло у загальних стояках та підвалах.

Це не правильно. Я навіть написала листа прем’єр-міністру, аби він втрутився у ситуацію з такими платіжками.

Ольга КОНДРАТЮК,

мешканка будинку № 6 по

Старокостянтинівському шосе.

Залиште Ваш коментар
Перевести