У середу, 22 січня, на Шепетівщину приїхав автор дитячої книги «Мишасько і розгардіяш» В’ячеслав Купрієнко. З ним читачі «Шепетівського вісника» познайомилися у листопаді 2018 року. Тоді він відвідав Шепетівку, аби поділитися плодами творчого дуету з поетесою із с. Вербовець Шепетівського району Оленою Іськовою–Миклащук. Саме В’ячеслав Купрієнко поклав на музику вірші авторки, зокрема «А небо теж ховається в окопах…». А цього разу він постав перед нами у досить незвичному амплуа – в образі дитячого письменника.
Символічно, що власний книжковий тур Україною з презентацією книги «Мишасько і розгардіяш» у 2020 році В’ячеслав Купрієнко розпочав саме у День Соборності України, тобто 22 січня. Адже чоловік – відомий бард, виконавець авторських пісень, лауреат фестивалю «Пісні, народжені в АТО», який дав не одну сотню концертів на передовій.
Письменник завітав до дітлахів Вербовецької ЗОШ І-ІІ ступенів, зуст­рівся з учнями початкових класів Ленковецької ЗОШ І-ІІІ ступенів та Грицівського ліцею. Під час заходу В’ячеслав Купрієнко читав уривки з книжки про мрійника Мишаська, грав на гітарі на наспівував власні пісні, жартівливо спілкувався з дітьми. Школярі були у захваті від зустрічей.
Увечері того ж дня відомий бард виступив з концертом перед вихованцями Шепетівської спеціалізованої школи-інтернату. Йому із задоволенням підспівували учні навчального закладу.
А вранці 23 січня В’ячеслав Купрієнко влаштував справжній розгардіяш для маленьких школяриків Шепетівського НВК № 1. У цей день діти неабияк поспішали до школи, бо дуже хотіли поспілкуватися з письменником. Разом вони пускали мильні бульбашки, співали пісні під гітару. Особливо школярам сподобалася композиція про собаку Джона: веселе та гучне «гав-гав» чули, напевно, й на вулиці.
А насамкінець письменник відкрив дітям таємницю: він уже працює над другою книгою про пригоди Мишаська. І уже зовсім скоро ми дізнаємося про нові історії, у які потрапив маленький допитливий мрійник.
Підготувала Анна КОТИК.
На знімку: під час презентації книги у Ленковецькій ЗОШ І-ІІІ ступенів.