На Шепетівщині через розряд блискавки спалахнули дві будівлі

 

Нестійка погода, яка чергується із грозами та супутніми їм розрядами блискавок – типовим атмосферним явищем теплої пори року, останнім часом завдала чимало клопоту і рятувальникам, і мешканцям нашого краю.  

Так, у неділю, 21 червня, на Шепетівщині сталися дві пожежі, причиною яких, як повідомили в оперативно-координаційному центрі обласного управління Державної служби з надзвичайних ситуацій, стали розряди блискавок.

Зокрема, приблизно о 16-й годині у с. Березні виникла пожежа приватної допоміжної споруди житлового сектора. Вогнем було пошкоджено покриття, перекриття, стіни та домашнє майно. За попередніми підрахунками, збитки від пожежі склали 5 тисяч гривень.

А о 18 год. 15 хв. у с. Судилкові блискавка також влучила у допоміжну споруду житлового сектора. Вогнем було пошкоджено покриття, перекриття, стіни та домашнє майно. Збитки, попередньо, сянули 2 тисяч гривень.

Зав­дя­ки опе­ра­тив­ним ді­ям вог­не­бор­ців 21-ї ДПРЧ та МПК с. Су­дил­ків по­же­жу вдало­ся при­бор­ка­ти. Як повідомили у ДСНС, нещасних випадків на цих пожежах не було.

Нагадаємо, що 19 червня через розряд блискавки горіли господарча будівля у с. Кутки Славутського району та колишній корівник у с. Чорна Чемеровецького району.

А 16 чер­вня з цієї причини спалахнув ко­рів­ни­к ді­ючої фер­ми у с. Но­во­ла­бунь Полонсь­ко­го району. Тоді у гасінні пожежі були задіяні вог­не­бор­ці 17-ї ДПРЧ м. Полон­ного, 29-го ДПРП смт. Гри­цева, по­жеж­ні ко­ман­ди із сіл Ма­лої Шка­рів­ки й Кус­товець. Загалом до ліквідації пожежі за­лу­ча­лося 22 вогнеборця та 10 оди­ниць по­жеж­но-ря­ту­валь­ної та прис­то­со­ва­ної тех­ні­ки.

Наш кор.