ГОЛОВНА СТОРІНКА ГОЛОВНІ НОВИНИ Шукав грім собі дім…

Шукав грім собі дім…

33 переглядів

 

На Шепетівщині через розряд блискавки спалахнули дві будівлі

 

Нестійка погода, яка чергується із грозами та супутніми їм розрядами блискавок – типовим атмосферним явищем теплої пори року, останнім часом завдала чимало клопоту і рятувальникам, і мешканцям нашого краю.  

Так, у неділю, 21 червня, на Шепетівщині сталися дві пожежі, причиною яких, як повідомили в оперативно-координаційному центрі обласного управління Державної служби з надзвичайних ситуацій, стали розряди блискавок.

Зокрема, приблизно о 16-й годині у с. Березні виникла пожежа приватної допоміжної споруди житлового сектора. Вогнем було пошкоджено покриття, перекриття, стіни та домашнє майно. За попередніми підрахунками, збитки від пожежі склали 5 тисяч гривень.

А о 18 год. 15 хв. у с. Судилкові блискавка також влучила у допоміжну споруду житлового сектора. Вогнем було пошкоджено покриття, перекриття, стіни та домашнє майно. Збитки, попередньо, сянули 2 тисяч гривень.

Зав­дя­ки опе­ра­тив­ним ді­ям вог­не­бор­ців 21-ї ДПРЧ та МПК с. Су­дил­ків по­же­жу вдало­ся при­бор­ка­ти. Як повідомили у ДСНС, нещасних випадків на цих пожежах не було.

Нагадаємо, що 19 червня через розряд блискавки горіли господарча будівля у с. Кутки Славутського району та колишній корівник у с. Чорна Чемеровецького району.

А 16 чер­вня з цієї причини спалахнув ко­рів­ни­к ді­ючої фер­ми у с. Но­во­ла­бунь Полонсь­ко­го району. Тоді у гасінні пожежі були задіяні вог­не­бор­ці 17-ї ДПРЧ м. Полон­ного, 29-го ДПРП смт. Гри­цева, по­жеж­ні ко­ман­ди із сіл Ма­лої Шка­рів­ки й Кус­товець. Загалом до ліквідації пожежі за­лу­ча­лося 22 вогнеборця та 10 оди­ниць по­жеж­но-ря­ту­валь­ної та прис­то­со­ва­ної тех­ні­ки.

Наш кор.

Залиште Ваш коментар
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Перевести