ГОЛОВНА СТОРІНКА Здоров'я «Швидка» приїжджатиме швидше — на Хмельниччині оновлять диспетчерську службу

«Швидка» приїжджатиме швидше — на Хмельниччині оновлять диспетчерську службу

11 переглядів

До пацієнта виїжджатиме той автомобіль, який

перебуватиме найближче до адреси виклику

У 2019 році за кошти державного та місцевих бюджетів будуть створені нові об’єднані диспетчерські служби у Житомирській, Кіровоградській, Луганській, Рівненській, Хмельницькій, Черкаській та Чернівецькій областях, а інших регіонах — оновлені та модернізовані. Про це йдеться у повідомленні Міністерства охорони здоров’я України.

Завдяки створенню і модернізації об’єднаних диспетчерських служб диспетчери екстреної допомоги менше часу витрачатимуть на обробку викликів, а до пацієнта виїжджатиме той автомобіль, який знаходитиметься найближче до адреси виклику.

«Запровадження об’єднаних диспетчерських служб означає, що кожен українець зможе зателефонувати на єдиний номер «103» і бути впевненим, що за необхідності до нього буде направлена найближча машина «швидкої допомоги», навіть якщо вона буде з іншого району. Крім того, створення сучасних диспетчерських служб дозволяє зменшити час обробки виклику, виконати норматив доїзду на екстрені випадки (до 10 хвилин у містах і до 20 хвилин у сільській місцевості). Також робота служби дозволить в середньому на 20 відсотків зменшити пробіг автомобілів екстреної медичної допомоги та зібрати актуальну і достовірну статистику, яку можна аналізувати для поліпшення надання екстреної допомоги», — йдеться у повідомленні.

(З інших видань).

Залиште Ваш коментар
Перевести