ГОЛОВНА СТОРІНКА СуспільствоОсвіта Сіє зернятка добра і людяності

Сіє зернятка добра і людяності

31 переглядів

У гамірливому потоці нашого життя є щось радісне і тривожне, що бентежить душу. І це, мабуть, згадка про дитинство. Вона усвідомлено приходить до нас разом зі спогадом про першу вчительку, яка веде у казковий світ знань, вчить не тільки писати і читати, а й розуміти, що це таке – бути справжньою людиною.

Саме таким майстром перших істин для дітей є Лілія Дмитрівна Лютовська, вчителька 4 класу Городнявської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів, педагог за покликанням душі і серця, яка має талант від Бога.
Майбутня вчителька народилась та виросла у мальовничому селі Малого Полісся Бронниках і безмежно закохана у природу рідного краю. Таку ж любов до «малої батьківщини», до неньки-України прищеплює своїм вихованцям.
Ключ до серця кожної дитини вчителька підбирає індивідуально. Саме це слугує основним орієнтиром у її діяльності та забезпечує успіх. За короткий період роботи Л.Лютовська відзначена Почесними грамотами, подяками, має чимало дипломів. Та найбільшою нагородою для неї є щасливі допитливі оченята школярів, їхня любов та успіхи у навчанні.
Лагідна і толерантна, вона своїми теплими словами щодня торкається серця кожного учня, тоненьких ниточок дитячих душ, веде у захоплюючий світ науки.
Лілія Дмитрівна закінчила з медаллю нашу школу, працює у рідному навчальному закладі. Вона – неповторна особистість, поетична душа. Кожен її урок – це чарівний світ, який обов’язково розпочинається у віршованій формі.
Мабуть саме тому вихованці люблять «грати у школу», намагаючись наслідувати улюблену вчительку в усьому. Вона вчить дітей пізнавати себе, співчувати чужому горю, бути милосердними до тих, кому потрібна допомога.
Вчителька щиро любить своїх учнів і намагається виховати їх справжніми людьми. Добра і справедлива, весела і спокійна, вона щодня заряджає своїх школяриків позитивними емоціями. Вона переживає за них, завжди готова допомогти. Її щира усмішка створює дружелюбну атмосферу, налаштовує на творчу працю.
Дуже важливо, що у житті дітей є така людина – перша вчителька, яка вкладає у них частинку своєї душі. А це потребує багато сил, енергії, вмінь і знань. Її робота не закінчується дзвоником з уроку.
Отож хай сонечко щодня усміхається Лілії Дмит­рівні, а зернятка доброти, які вона сіє у серцях своїх вихованців, проростають щедрою нивою людської шани.

Валентина КРУПНИК,
директор Городнявської
ЗОШ І-ІІІ ступенів.

Залиште Ваш коментар
Перевести