ГОЛОВНА СТОРІНКА ГОЛОВНІ НОВИНИ Сім’я вогнеборців більшає

Сім’я вогнеборців більшає

5 переглядів

Напередодні професійного свята рятівників, яке вони відзначають 17 вересня, відбулося урочисте відкриття чергової, вже шос­тої за рахунком на Шепетівщині, пожежної команди у с. Лотівці, яка входить до складу Грицівської селищної об’єднаної територіальної громади.
У церемонії перерізання стрічки взяли участь представники ГУ ДСНС України у Хмельницькій області та Шепетівського районного сектора ГУ ДСНС, Грицівської селищної ОТГ, Шепетівської райдержадміністрації.

Відкриваючи захід, заступник начальника ГУ ДСНС України у Хмельницькій області Андрій Козак зачитав наказ керівництва головного управління — з цього дня місцевій пожежній команді приступити до виконання своїх безпосередніх обов’язків щодо захисту громади. Також він вручив лотівським вогнеборцям комплекти обмундирування.
Тож вони, як було зазначено, відтепер дбатимуть про безпеку понад 7 тисяч мешканців 15 населених пунктів та охоронятимуть місцеві підприємства. Адже через віддаленість від місць дислокації підрозділів ДСНС сільські мешканці у разі пожежі стають заручниками часу, який витрачають рятувальники на прибуття до місця виклику. І створення добровільних пожежних команд у сільській місцевості залишається одним з найголовніших питань у рамках стратегії адміністративної реформи, що наразі триває в Україні.
Учасники заходу оглянули приміщення, у якому перебуватиме особовий склад лотівських рятівників, зокрема пункт чергування та кімнати відпочинку. До речі, для успішного виконання своїх обов’язків нова команда вогнеборців забезпечена належним захисним одягом та споряд­женням, їй створено необхідні умови для несення служби. На її озброєнні є пожежний автомобіль, мотопомпа та спецінст­румент.
Того ж дня бійці місцевої пожежної команди продемонстрували своє вміння протистояти «червоному півню» і надзвичайній ситуації у показовому застосуванні технічних можливостей підрозділу і заступили на чергування у повній бойовій готовності будь-якої миті прийти на допомогу односельцям.

Наш кор.

Залиште Ваш коментар
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Перевести