Життя — неоціненний дар, який людина отримує від народження.  Для кожного воно унікальне, неповторне і безцінне. Саме так про свій життєвий шлях може сказати сумлінна та відповідальна працівниця, жителька смт Грицева – Оніщук Ольга Іванівна, яка 25 липня відзначила свій славний 90-річний день народження.

Попри поважний вік вона активна, рухлива й працьовита. На ювілей із вітаннями та подарунками до її оселі завітали Грицівський селищний голова Людмила Василівна Тіфенбах, заступники Юрій Васильович Семенюк та Наталія Олександрівна Ленчук, а також Тетяна Олексіївна Стецюк, Віктор Євгенович та Ольга Миколаївна Плахтій.

Багата на всілякі події доля ювілярки Все своє життя Ольга Іванівна присвятила сім’ї. Працювала у Грицівській районній лікарні медсестрою. На цій копіткій та відповідальній посаді трудилася до виходу на заслужений відпочинок.  Не цуралася ніякої роботи, все її життя пройшло на виду людей. За 90 років доля дарувала їй безліч щасливих моментів, та були і негразди, які загартувували в ній дух непохитної жінки.

Ольга Іванівна народила та виховала сина Миколу та доньку Світлану, від яких дочекалась трьох онуків. Вони бабусю порадували трьома правнуками. Свій поважний ювілей ювілярка відсвяткувала у  широкому  колі родини та найближчих сусідів.

         Від усієї душі зичимо Вам міцного здоров’я, бадьорості духу та довголіття! Нехай завжди оточує Вас увага рідних та близьких, а кожний новий день приносить лише радість!