ГОЛОВНА СТОРІНКА СуспільствоОсвіта Слово про колегу

Слово про колегу

38 переглядів

Аліса Василівна Швед – головний бухгалтер відділу світи, культури, молоді, спорту та туризму Шепетівської районної державної адміністрації.

Бухгалтери — люди творчі, з ніжними душами, закохані у мистецтво, поезію і… у досконалу магію цифр. Тож щодня потрібно вирішувати безліч різних виробничих проблем: систематизувати, звірити, скласти, проконт­ролювати, облікувати…
Аліса Василівна – знавець своєї справи, сумлінна працівниця, яка успішно дає лад цій нелегкій ділянці роботи. Необхідно встигнути чимало: організувати бухгалтерський облік господарсько-фінансової діяльності відділу, відобразити та проаналізувати результати, здійснити контроль за збереженням майна, надати допомогу школам Шепетівського району.
Бухгалтер — це професія, яка передбачає роботу не лише з паперами, а й, насамперед, з людьми. І тут Аліса Василівна завжди доброзичлива, виважена, щира, готова допомогти, дати слушну пораду. Вона — ініціатор проведення культурних заходів у колективі відділу освіти. Повсякчас енергійна, креативна та прагматична у роботі.
Аліса Василівна — кваліфікований фахівець, який дос­конало знає та орієнтується у законодавстві, а також майс­терно володіє знаннями у сфері бухгалтерського обліку та користується заслуженою повагою серед колег.
Колектив
відділу освіти РДА.

Залиште Ваш коментар
Перевести