ГОЛОВНА СТОРІНКА СуспільствоОсобистості Снага життя матері-героїні

Снага життя матері-героїні

23 переглядів

У золотаво-сонячну серпневу пору зустріла своє 90-річчя мешканка с. Старих Бейзим Ганна Корніївна Духневич.

Народилась ювілярка 18 серпня 1930 року у с. Губча Старокостянтинівського району, закінчила три класи. Пережила голод, війну. Заміж вийшла у 18 років. Разом із чоловіком, Іваном Дмитровичем, виховали 15 дітей. Працювала у колгоспі ланковою на буряках, дояркою на фермі, старшим чабаном, кухарем у колгоспній їдальні, на зернотоку.
На жаль, у вічність відійшли чоловік та 7 дітей, але ця мужня жінка черпає силу та снагу до життя у любові до внуків та правнуків. Ганна Корніївна має аж 27 онуків та 30 правнуків.
Ювілярка нагороджена орденом «Материнська слава» 1-го, 2-го та 3-го ступенів, удостоєна почесного звання «Мати–героїня».
У день славного ювілею до Ганни Корніївни з привітаннями, подарунками завітали рідні, в. о. старости Л.М.Окаянюк вручила довгожительці коровай та подарунок від голови Ленковецької сільської ради Ю.П.Криворчука. Місцевий колектив художньої самодіяльності «Лілея» прикрасив святкування виконанням українських пісень та поетичними рядками.
У свій день народження Ганна Корніївна побажала усім гостям міцного здоров’я, посмішок на обличчі та пообіцяла приймати гостей ще й у 100 років.
Л.РЯБА,
директорка Лавринівського СБК.

Залиште Ваш коментар
Перевести