У Шепетівському НВК № 1, як підсумок річного процесу військово-патріотичного виховання, відбулися змагання під назвою «Сьогодні учень – завтра солдат». На спортивне свято були запрошені ветерани війни в Афганістані — А.Є.Андреєв, В.С.Сягровець, В.Я.Чорноус, полковник запасу, ветеран війни в Афганістані, учасник АТО І.Р.Карчевський та голова Шепетівської спілки ветеранів Афганістану В.М.Окорський.

Свої знання з військової підготовки вперше показали учні перших курсів, які протягом 4 місяців навчались надавати домедичну допомогу, розбирали та збирали автомати Калашникова, демонстрували рукопашний бій, і те, як навчились споряджати магазин АК та встановлювати міни на швидкість. Та найголовніше – сильний дух, який найкраще підтримує стройова пісня.

У підсумку змагань найкращими виявились учні ІІ А/В курсу (11 клас), які удвічі випередили суперників за кількістю балів. Переможці були нагороджені тортом, а найкращі учні – грамотами та медалями від Шепетівської спілки ветеранів Афганістану.

 А наостанок, згідно з виданим раніше сертифікатом, наставнику ліцеїстів О.Л.Болюху, як кращому викладачу предмета «Захист Вітчизни», «афганці» вручили кошти на придбання навчальних засобів для кабінету з військової підготовки.

Алла КРИВОРЧУК,

учениця 11 класу НВК

№ 1 ім. М.Дзявульського.

 

На знімку: учасники військово-спортивного свята.