ГОЛОВНА СТОРІНКА ГОЛОВНІ НОВИНИ Спартакіада допризовників

Спартакіада допризовників

43 переглядів

У переддень свята захисників нашої держави, 5 грудня, у Шепетівському НВК № 1 відбулися військово-спортивні змагання «Спартакіада допризовної молоді», присвячені Дню Збройних Сил України. Їхньою метою було підвищити інтерес підлітків до військової служби, а також засвідчити вміння учасників справлятися з різними завданнями армійського вишкілу.

Протягом змагань їхні учасники брали участь у різних конкурсах, а саме: з виконання стройової підготовки та пісні, рукопашного бою, розбирання та збирання автомата Калашникова, спорядження магазину патронами, накладання джгута, одягання протигаза, постачання РГД та встановлення міни.
У спартакіаді допризовної молоді брали участь навчальні взводи ІІ-Г, ІІ-А, ІІ-і, І-і та І-А курсів. Насичену програму майбутні захисники Вітчизни виконали у повному обсязі й залишилися вмотивованими розвивати свою фізичну підготовку. Команди показали гарні результати, кмітливість, винахідливість у виконанні пос­тавлених завдань та жагу до перемоги.
У підсумку перше місце посів навчальний взвод ІІ-Г курсу у складі Ярослава Стоцького, Даяни Граніч, Данила Камфоровича, Олексія Руденького, Іванни Васьків, Антона Шевчука, Анни Рибачук, Максима Балашова, який підкорив присутніх виконанням пісні та злагодженими діями у рукопашному бою.
Директор ліцею Валентина Миколаївна Гарбарець привітала переможців й вручила їм торт та кубок.
Оскільки головним спонсором змагань вис­тупила Шепетівська спілка ветеранів Афганістану, то до привітань на адресу учасників заходу приєдналися члени спілки, учасники бойових дій — сержант запасу Петро Васильович Шидей та старшина запасу Юрій Олександрович Казмірчук, які є кавалерами ордена Червоної Зірки, а також полковник Ігор Ростиславович Карчевський. Вони – професіонали своєї справи, добре знаються на тонкощах військової підготовки, тож спостерігали за правильним виконанням вправ.
Також медалями та грамотами були нагороджені ліцеїсти, які посіли призові місця, — Ярослав Стоцький (перше місце з розбирання та збирання АК і спорядження магазину патронами) та Валерія Перфенюк (перше місце у змаганнях з одягання протигаза). Свої відзнаки отримали й учні середньої школи, які напередодні брали участь у змаганнях зі стрільби.
Віктор ДЕМЧУК,
учень ІІ-Г курсу Шепетівського
НВК № 1 ім. Героя України
М.Дзявульського.

Залиште Ваш коментар
Перевести