ГОЛОВНА СТОРІНКА ГОЛОВНІ НОВИНИ Співпраця на благо здоров’я громадян

Співпраця на благо здоров’я громадян

8 переглядів

Попереднього тижня між комунальним підприємством «Комунальне некомерційне підприємство «Шепетівський Центр первинної медико-санітарної допомоги» Шепетівської районної ради Хмельницької області в особі головного лікаря Андрія Нечипорука та приватним підприємством «Фенікс-дент» в особі директора Григорія Олійника був підписаний договір про співробітництво.

Простіше кажучи, ПП «Фенікс-дент» бере на себе обов’язки щодо безоплатного профілактичного стоматологічного огляду пацієнтів вищезгаданого Центру. З приводу цього у понеділок, 22 жовтня, у кабінеті Андрія Григоровича відбулася зустріч з місцевими ЗМІ.

Як відомо, Центр ПМСД Шепетівської районної ради, який обслуговує населення м. Шепетівки та Шепетівського району, надає гарантований пакет безоплатних медичних послуг. З квітня поточного року працівники «первинки» додатково здійснюють загальний аналіз крові з лейкоцитарною формулою, при необхідності пропонують зробити швидкі тести на вагітність, тропоніни, ВІЛ та вірусні гепатити. А віднедавна сімейні лікарі Центру зможуть направляти своїх пацієнтів, які потребують стоматологічної допомоги, на безкоштовний профілактичний огляд у ПП «Фенікс-дент».

Потенційних клієнтів оглянуть кваліфіковані фахівці, нададуть  консультативну допомогу, встановлять попередній діагноз, а про результати поінформують Центр. Завдання лікарів — донести до пацієнтів існуючі проблеми зі здоров’ям зубів, а вибір, де лікуватися – у приватній чи державній стоматології – залишається за пацієнтом. Ось такі привілеї для громадян, які підписали декларації з сімейними лікарями КП «Комунальне некомерційне підприємство «Шепетівський Центр первинної медико-санітарної допомоги» Шепетівської районної ради Хмельницької області.

— Як головний лікар Центру первинної медико-санітарної допомоги, я знаю, що існує прямий зв’язок між стоматологічними та соматичними захворюваннями. Саме тому профілактичний стоматологічний огляд було вирішено запровадити у гарантований пакет безоплатних медичних послуг, — розповідає Андрій Нечипорук. — Договір про співпрацю з ПП «Фенікс-дент» — рішучий крок вперед, про результати якого дізнаємося з часом.

Залиште Ваш коментар
Перевести