ГОЛОВНА СТОРІНКА ГОЛОВНІ НОВИНИ «Сподіваюся, цей карантин якнайшвидше закінчиться»

«Сподіваюся, цей карантин якнайшвидше закінчиться»

73 переглядів

Ми продовжуємо оприлюднювати думки перехожих шепетівських вулиць щодо карантину. Під час опитування ми запитали у них, наскільки вжиті карантинні заходи себе виправдовують. Чи логічно їх послаблювати нині? А, може, їх треба навпаки, посилити? Також просили порівняти те, як карантинні заходи проходили і проходять у Шепетівці з тим, як вони відбуваються за межами міста.

Володимир Анатолійович, безробітний, 55 років:

– Як я спостерігаю, карантинні заходи у нашій країні не настільки потужні, як у багатьох країнах світу. Половина наших людей без масок ходить, пішла суцільна «розслабуха»… Там, де я мешкаю, карантин більш серйозніший, немає такої свободи дій, яку у Шепетівці спостерігаю. Хоча чимало правил (щодо громадського транспорту, входу на ринки) і в нас, і тут однакові.

Що думаю про заборону з 16 травня на території міста відвідування та проведення будь-яких заходів служителями релігійних установ усіх конфесій? Це правильно. Богу можна і вдома помолитися. Дивує, чому до часу послаблення карантину великі магазини, де продаються будівельні матеріали, працювали, а менші з подібним асортиментом – ні. Вважаю, що це було зроблене спеціально. Відтак, одні «жирують», а інші бідують.

Сподіваюся, цей карантин якнайшвидше закінчиться і усі ми повернемося до нормального, звичайного життя.

Записав Володимир КОВАЛЬЧУК.

Фото Володимира КОРОЛЬКОВА.

Залиште Ваш коментар
Перевести