ГОЛОВНА СТОРІНКА Цікаво Спортивна зала для майбутніх переможців

Спортивна зала для майбутніх переможців

7 переглядів

Двадцятого квітня у загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів с. Коськова Шепетівського району відбулося урочисте відкриття спортивної зали після капітального ремонту.

Продовжуючи запроваджувати програму корпоративної соціальної відповідальності «З людьми і для людей» та підтримуючи ініціативи територіальних громад, Рада директорів Корпорації «Сварог Вест Груп» підтримала ініціативу з ремонту спортзали. Адже навчальний заклад було уведено в експлуатацію 1967 року. Нині у ньому навчаються близько сотні учнів.

«Збулася довгоочікувана мрія, ми отримали прекрасний подарунок — чудово відремонтовану простору спортивну залу! Ми віримо, що таке оновлення є інвестицією у майбутнє — в духовний, фізичний та моральний розвиток учнів школи. Переконана, що саме наші учні — майбутні переможці спортивних олімпіад. Відкриття такого залу додає наснаги на нові звершення і вдосконалення галузі фізичного виховання. Зараз наша спортивна зала — сучасна, безпечна та комфортна для занять спортом», — ділиться враженнями Світлана Сергіївна Чайчук, директор ЗОШ І-ІІІ ступенів с. Коськова (Ленковецька об’єднана територіальна громада).

Педагогічний та учнівський колективи задоволені новими умовами та переконані, що саме від їхньої школи залежатиме розвиток галузі фізкультури та спорту як у рідному селі, так і в громаді загалом.

Корпорація «Сварог Вест Груп» зацікавлена у розвитку підростаючого покоління і вважає, що тільки спільними зусиллями ми збудуємо світле майбутнє нашої країни. Відтепер в оновленій спортивній залі уроки фізичної культури будуть найулюбленішими.

(Прес-служба Корпорації «Сварог Вест Груп»).

Залиште Ваш коментар
Перевести