ГОЛОВНА СТОРІНКА ГОЛОВНІ НОВИНИ Спортивний велодень

Спортивний велодень

6 переглядів

У неділю, 9 вересня, у Шепетівці відбувся осінній велодень. У фізкультурно-оздоровчому заході взяли понад півсотні шанувальників велотранспорту.

Велопробіг організували управління у справах сім’ї, молоді та спорту міськвиконкому та Шепетівський міський центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх». Долучилась до заходу і Шепетівська спілка ветеранів Афганістану.

 

— Для нашої спілки стало уже доброю традицією бути співорганізатором такого масового заходу з присвятою Дню фізичної культури і спорту України. Також ми хотіли вшанувати й героїчну пам’ять нашого Шепетівського краю, адже незабаром відзначатимемо День партизанської слави України, — говорить голова Спілки ветеранів Афганістану Валерій Окорський. — Тож ми прагнули наповнити цей захід й змістом військово-патріотичного виховання, яке сьогодні вкрай важливе для сучасної молоді. Хочеться віддати належне організаторам заходу — управлінню у справах сім’ї, молоді та спорту міськвиконкому та Шепетівському міському центру фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» за активне залучення молоді й відповідних супровідних служб — екстреної медичної допомоги та поліції, спонсорів, що дозволило провести велопробіг на високому рівні.

Учасники велопробігу подолали 15 кілометрів вулицями міста та шосейною дорогою до кінцевого пункту призначення – зони відпочинку «Лісовий кордон».

Для велоспортсменів представники Шепетівської спілки ветеранів Афганістану – Валерій Окорський, Віталій Метельський, Олександр Бернацький, Володимир Пипич та Юрій Гаврилюк – влаштували змагання зі стрільби з гвинтівки серед дівчати та хлопців. Серед юнаків найвлучнішими були, відповідно до набраних очок, учні шкіл міста Андрій Гурський, Тимофій Скрипник та Данило Кушко. А з представниць прекрасної статі – Олександра Матвійчук, Наталія Сложинська та Вікторія Почапінська.

До слова, по завершенні поєдинків стрільців свій майстер-клас із влучності продемонстрували й «афганці». І справді снайперським виявився результат учасника бойових дій Юрія Гаврилюка: на його рахунку 46 очок із 50 можливих.

Переможців нагородили грамотами та медалями, а також аудіодисками із записами пісень барда-«афганця» Івана Федаса.

Під час перепочинку учасники заходу грали у футбол та волейбол. А ще смакували уже традиційним для такого дня козацьким кулішем від Шепетівської спілки ветеранів Афганістану.

Наш кор.

Залиште Ваш коментар
Перевести