ГОЛОВНА СТОРІНКА Цікаво Спориться робота у бригаді

Спориться робота у бригаді

45 переглядів

У тепловозному цеху відокремленого підрозділу локомотивного депо Шепетівка щодня «кипить» робота. Попри усі економічні проблеми, нестачу запасних частин, треба виконувати плани, професійно, якісно і у визначені терміни проводити ремонт локомотивів.

У будній день, коли ми завітали у депо, слюсарі уже практично завершували роботи по ремонту маневрового локомотива. Загалом, як дізналися у бригадира Юрія Стецюка, тут виконують поточні й планово-попереджувальні ремонти маневрових (ЧМЕ-3 № 7327) та магістральних (2 М-62У) локомотивів.

Як повідомив Юрій Анатолійович, у цеху трудиться чотири бригади. Фактично робота тут не припиняється ні на хвилину. Слюсарі-ремонтники позмінно несуть свою вахту.

Серед кращих працівників Юрій Анатолійович назвав бригадира Олександра Кондратюка. Власне, він очолює бригаду лише рік, а загалом трудиться у депо  шість років. Зарекомендував себе добросовісним і відповідальним працівником. Крім того, Олександр має вищу технічну освіту, що також суттєво допомагає молодому спеціалісту у роботі.

За ремонт ходової частини відповідає досвідчений слюсар-ремонтник Руслан  Сердюк. Уже більше 10 років торує він свою стежину у депо і здобув авторитет серед колег. Поруч сумлінно працює слюсар рухомого складу Юрій Лабунець.

Відповідально ставиться до роботи слюсар 6-го розряду з 30-річним досвідом Дмитро Шевчук. Це спеціаліст, яких ще пошукати. І свою відданість рідному депо він щороку доводить сумлінною працею.

Слюсар Микола Мельник відповідає за роботу електричних пристроїв та електрообладнання рухомого складу. За 8 років у депо жодного разу не підвів,  роботу завжди виконує якісно.

Наш співрозмовник Юрій Стецюк — бригадир, який виконує обов’язки майстра — уже й не уявляє себе без рідного депо. У 1986 році він пов’язав свою трудову біографію із залізницею, розпочинав помічником машиніста електровоза, а у  2011-му очолив бригаду.

Юрій Анатолійович впевнений у своїх колегах, з якими працює пліч-о-пліч уже не один рік. Він знає: його бригада надійна. Адже честь і авторитет депо багато значить для цих працьовитих чоловіків.

Залиште Ваш коментар
Перевести