ГОЛОВНА СТОРІНКА Цікаво Стратегічний об’єкт

Стратегічний об’єкт

22 переглядів

Неабияк відрадно мешканцям корчицької громади у переддень нового навчального року бачити, що будівництво нового освітнього закладу у їхньому селі таки продовжується. Здається, сама справа, як кажуть, стара, як світ. Проте кожен крок, зроблений для того, щоб це «вічне вогнище знань» отримало право на життя, таки втішає.

 

Звісно, появі будівельників передувала копітка робота із залучення матеріальних ресурсів. На даний час, як повідомив Корчицький сільський голова Василь Романович Кондратюк, триває освоєння коштів, виділених обласним бюджетом на співфінансування будівництва. А це загалом два мільйони гривень, завдяки яким довгобуд знову ожив. Крім того, очікується надходження ще дванадцяти з половиною мільйонів гривень від держави.

Відтак недавно представники депутатського корпусу нашого краю та виконавчої гілки влади побували на теренах громади. На місці було розглянуто питання щодо продовження спорудження Корчицької ЗОШ І-ІІІ ступенів.

Зокрема, депутат обласної ради Врам Мовсісян, заступник голови районної ради Артур Мовсісян, перший заступник голови районної державної адміністрації Сергій Пономарьов разом з директором ТОВ «Будівельно-виробнича компанія «Форвард плюс» Олександром Клімчуком, який виступає підрядником завершення будівництва, та головним інженером ДП «Хмельницька обласна служба єдиного замовника» Олександром Бондарчуком побували на об’єкті будівництва, зустрілися з керівниками села та будівельниками. Вкотре було обговорено питання щодо раціонального планування та виконання будівельних робіт.

За словами Василя Кондратюка, згідно з перспективним планом будівництва має бути виконаний великий обсяг робіт. Насамперед, необхідно добудувати шкільну їдальню й, відповідно, встановити вікна, підвести воду (а вона має бути як холодною, так і гарячою), облаштувати каналізацію, внутрішні й зовнішні мережі. А ще — провести опалення, електрифікацію, утеплення, всередині поштукатурити, зробити стяжку підлоги. І, нарешті, до кінця року потрібно змонтувати котельню.

— Роботи йдуть повним ходом. Мені кожен день доводиться бувати на будівництві. Адже ця справа для нашої громади має особливо важливе значення, — говорить сільський голова Василь Романович Кондратюк. — Та й мешканці села виявляють неабияку зацікавленість у завершення будівництва школи, стежать за тим, як воно проходить, уболівають про його завершення. Адже від цього залежить, за великим рахунком, майбутнє їхніх дітей, та й загалом усієї громади.

Тож вельми оптимістичною і такою, що вселяє неабияку надію на те, що школа таки буде збудована, є інформація представника служби єдиного замовника будівництва Олександра Бондарчука, що Корчицька ЗОШ І-ІІІ ступенів є нині найбільшим стратегічним об’єктом у Хмельницькій області. Тому весь ресурс цього державного підприємства спрямовано на її будівництво.

На знімку: на будівництві освітнього закладу.

Залиште Ваш коментар
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Перевести