ГОЛОВНА СТОРІНКА СуспільствоКультура «Студенти люблять драйвові танці»

«Студенти люблять драйвові танці»

7 переглядів

Жодне свято у Шепетівському медичному училищі не проходить без участі танцювального колективу «Dont stop the music». Він складається з групи студенток закладу, передусім майбутніх фармацевтів, Мілєни Бейзимової, Анізії Гетьман, Марини Вознійчук, Ольги Музи, Марії Будник та Анастасії Щомак. Ось уже два роки його склад є незмінним. Після напруженого студентського дня, дівчата знаходять час на власне хобі й танцюють.

Напередодні Тетяниного дня, який асоціюється з Днем студента, ми поспілкувалися з дівчатами.

 

Студентське життя – яскраве, різноманітне та сповнене подіями. Спогади про ті незабутні роки у кожного зберігаються на все життя. Студенти – активна молодь, яка прагне до нових знань, звершень, вражень. Керівництво Шепетівського медичного училища сприяє тому, аби його спудеї не тільки навчалися, а й знаходили себе у різних захопленнях, розвивалися.

Саме танці – хобі дівчат колективу «Don’t stop the music». Нині про них знають не лише у Шепетівському медучилищі. Вони виступали у Шепетівському бухгалтерському технікумі, у міському будинку культури. А торік, 6 грудня, їх запросили до військової частини, що у с. Цвітосі. Там студентки отримали квіти та аплодисменти від вдячних глядачів-військовослужбовців.

 Варто зазначити, що окремі учасниці колективу танцями захоплюються з дитинства. Зокрема, Мілєна та Анізія 9 років танцювали у шепетівському ансамблі «Овація», Анастасія теж відвідувала заняття з танців, щоправда у рідній Славуті.

— У нас не буває однакових танцювальних номерів. Ми щоразу дивуємо наших прихильників новими рухами під енергійну музику, яку слухає сучасна молодь. Студенти люблять драйвові танці, — розповідає Анастасія.

Дівчата здебільшого танцюють під хіп-хоп або поп-музику. Часто «міксують» з народними танцями тощо. Таким чином, номер запам’ятовується присутнім, додає своєрідну родзинку до виступу.

— Щодня у нас по 5 пар занять, але, принаймні, двічі на тиждень ми знаходимо час на репетиції, які часто тривають по кілька годин, — додає Анізія. — Та це ніщо у порівнянні з тим, коли виходимо на сцену і запалюємо зал. Емоції переповнюють!

— Танцювальний колектив «Don’t stop the music» – наша спільна робота і ми дослухаємося до ідей кожного його учасника, беремо до уваги думки наших фанатів, враховуємо плюси та мінуси після виступів та впевнено рухаємося уперед. А зараз готуємося порадувати студентів гарним танцем до Дня закоханих, — підсумувала Мілєна.

Залиште Ваш коментар
Перевести