ГОЛОВНА СТОРІНКА ГОЛОВНІ НОВИНИ Суботній ринок у Шепетівці знову запрацює

Суботній ринок у Шепетівці знову запрацює

28 переглядів

Уже найближчої суботи, 23 травня, на проспекті Миру, що у м. Шепетівці, після тривалої перерви відновить свою роботу суботній ринок. Адже 14 травня Кабінет Міністрів на позачерговому засіданні ухвалив зміни до Постанови № 211 від 11 березня 2020 року, які дозволяють відновити роботу непродовольчих ринків.
У сусідніх містах та обласному цент­рі непродовольчі ринки відкрилися уже давно. У Шепетівці ж дотримувалися карантину та чекали офіційного дозволу на роботу. І от нарешті дочекалися.

Пропонувати свої товари чимало років поспіль приїжджають не лише місцеві, а й із сусідніх районів та областей. Натомість, покупців тут теж чимало, вони їдуть з усієї округи.
Однак тривалий період карантинних обмежень змусив підприємців добряче понервувати і, так би мовити, «затягнути паски», бо торгівля була чи не єдиним джерелом доходу, який вони втратили. Адже більшість ФОПів гроші вклали у сезонний товар, а реалізувати його не вдалося.
— Наразі підприємці готові розпочати свою роботу з дотриманням усіх санітарно-епідемічних вимог та виконувати рекомендації й заходи, які передбачені постановами уряду щодо роботи ринків, — запевняє директорка ТОВ «Шепетівка-Компані» Галина Веселкова.
Адже навіть попри те, що з 22 травня запрацює другий етап послаблення карантину, це зовсім не означає, що його скасують взагалі. Саме тому під час суботнього ринку кожен підприємець на своєму робочому місці буде забезпечений дезінфекторами та матиме при собі три захисні маски та по три пари рукавиць.
Використані засоби індивідуального захис­ту після робочого дня продавці будуть зобов’язані помістити у спеціальні пакети, які їм надасть керівництво ринку. Пізніше це сміття буде утилізоване за усіма правилами та з дотриманням вимог.
— На території суботнього ринку також буде організовано 4 точки, де видаватимуть покупцям одноразові засоби індивідуального захисту (зокрема, маски та рукавички) задля їхньої безпеки, — зауважує Галина Петрівна.
Після робочого дня, окрім уже звичного прибирання території, надзвичайники 21-ї ДПРЧ проведуть на проспекті Миру дезінфекцію та санітарну обробку.
Наш кор.

Залиште Ваш коментар
Перевести