Протягом жовтня у Шепетівській ЗОШ № 6 проходив Всеукраїнський місячник шкільних бібліотек під гаслом «Бібліотека Нової української школи – простір для освітніх можливос­тей кожного учня».

У рамках цього місячника у закладі були проведені різноманітні заходи, зорієнтовані на реалізацію основних пріоритетів Нової української школи, зокрема, на формування покоління, яке здатне вчитися протягом усього життя, продуктивно розв’язувати нагальні проблеми сучасності, розвивати цінності громадянського суспільства.
Місячник розпочався із Дня відкритих дверей, який організували для учнів, їхніх батьків, учителів школи.
Активну участь у цьому взяли члени учнівського самоврядування Дарія Бондарчук, Анастасія Федчук, Вікторія Караван, Софія Попович, Софія Жарова, Каріна Скотинюк.
Другокласники урочисто склали посвяту у читачі нашої бібліотеки. У ході посвяти школяриків ознайомили з правилами поведінки у бібліотеці, розповіли про історію виникнення книги, про те, як вона допомагає учням у навчанні, самовихованні, пробуджує мрії та фантазію. У свою чергу другокласники стали активними учасниками вікторини на тему «У світі української народної казки».
Під час читацького марафону «Читаємо без зупинки», який проводився серед учнів 6-х та 7-х класів, найспритніші школярі були нагороджені грамотами. Серед них — шестикласниці Катерина Васьковська, Дарина Дворак, Олександра Ордаш, семикласниці Софія Дячук, Каріна Козловська, Катерина Вальчук.
Конкурс «На краще гасло та логотип до Все- українського місячника шкільної бібліотеки» надихнув школярів на створення маленьких шедеврів. У своїх роботах школярі мислили креативно. Переможницею стала учениця 5-Б класу Мілана Пасічник.
Батьки школярів допомогли у проведенні акції «Подаруй бібліотеці книгу». Найактивнішими були учні 1-А класу (кл. керівник Н.В.Стецюк), 3-А класу (кл. керівник О.Ю.Свіргун), 3-Б класу (кл. керівник О.М.Савчук). Бібліотека із вдячністю прийняла у дарунок такі видання: «Дитяча енциклопедія. Рослини», твори І.Гончаренка «Скарбниця казок світу», М.Гоголя «Тарас Бульба», «Вій», «Вечори на хуторі поблизу Диканьки», В.Нестайка «Дивовижні пригоди у лісовій школі», «Крихітка-фея», «В гостях у казки» (видавництва «Веселка»), «Гидке каченя» (видавництва «Казкова мозаїка») та інші.
Наостанок хочу сказати, що книга у нашому житті – це неоціненний скарб, це основа розвитку і знань.
О.ШАРКОВА,
завідуюча бібліотекою
Шепетівської ЗОШ № 6.