ГОЛОВНА СТОРІНКА ГОЛОВНІ НОВИНИ Судилківчанина Віталія Мушинського визнали найкращим вчителем фізкультури в Україні

Судилківчанина Віталія Мушинського визнали найкращим вчителем фізкультури в Україні

13 переглядів

 

Щороку найпрестижніша національна премія «Global Teacher Prize Ukraine» нагороджує найкращих вчителів країни — новаторів, творців майбутнього та справжніх супергероїв нашого часу. Відтак, 3 жовтня на урочистій церемонії було нагороджено переможців у кожній з номінацій.

До фіналу щорічної національної премії із близько 3 тисяч претендентів потрапили, як мовиться, кращі з кращих. 
І вперше на сцені «Global Teacher Prize Ukraine» нагороджували вчителя фізкультури. Ним став наш земляк — судилківчанин Віталій Мушинський, педагог Судилківського ліцею та ДЮСШ «Колос». Він отримав грошовий приз та поїздку до Олімпійського містечка у Німеччині.
Як відгукуються у Судилківському ліцеї, за роки своєї роботи Віталій проявив себе прекрасним фахівцем, та насамперед — вчителем, який допомагає дітям увійти у складний, недосконалий світ, вчителем, який допомагає виховати у людині людину.
Віталій Леонідович став наставником, натхненником перемог своїх вихованців у районних, обласних змаганнях. На їхньому рахунку призові місця у Спартакіаді школярів у змаганнях з гандболу, легкої атлетики. Учні ліцею ставали неодноразовими призерами обласного етапу змагань «Старти надій», «Козацький гарт». А відколи у навчальній програмі з’явився стрітбол, то й призерами Спартакіади області з цього виду спорту.
Потреба самоудосконалення постійно спонукала Віталія Леонідовича до новаторської діяльності, до активного запровадження в освітній процес нових модулів фізичної культури, про які дізнався у 2017 році, взявши участь в обласному семінарі «Самбо – у кожний навчальний заклад», — чирлідинг, флорбол, петанк, реґбі, алтимат, корфбол. Його уроки фізкультури стали нестандартними, захоплюючими, цікавими для кожного учня.
На теренах Судилківської сільської ради Віталій Леонідович Мушинський увійшов до команди людей, які мріють, аби кожен вчитель фізкультури міг проводити цікаві заняття, а кожен школяр — обрати найцікавіший для себе вид спорту.
Значних успіхів досягли вихованці Віталія Леонідовича — команди чирлідерів «Rainbow» та «Princess». За сприяння голови Судилківської сільської ради Тетяни Котик, батьків вони брали участь у численних всеукраїнських змаганнях та Кубках України з чирлідингу шкільної ліги, де ставали призерами, переможцями. Два роки поспіль юні чирлідери Судилківського ліцею є призерами Всеукраїнських пляжних ігор BBG.
Фізкультура, як шкільний предмет, часто залишається недооціненою. Проте цьогоріч у «Global Teacher Prize Ukraine», у партнерстві з проєктом «JuniorZ», з’явилася нова номінація — «Вчитель фізкультури». Тож закономірним виявився фінал, коли на сцені «Global Teacher Prize Ukraine» у Києві вперше відбулося нагородження вчителя фізкультури. І приємно, що переможець — наш земляк Віталій Леонідович Мушинський, вчитель фізкультури Судилківського освітнього закладу, тренер, наставник і справжній друг юні та молодших школярів. Він став першим в історїї України вчителем фізкультури, якого «Global Teacher Prize Ukraine» визнала найкращим.
Саме про Віталія Леонідовича у своєму виступі під час церемонії нагородження сказав Олександр Педан, один з організаторів проєкту «JuniorZ»: «Ви — це фундамент, з якого будуються справжні особистості! Ви — це натхненники та герої для своїх учнів!».
Наш кор.

Залиште Ваш коментар
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Перевести