Проекти, спрямовані на розвиток учнівської молоді, є пріоритетними для Судилківської громади у контексті розбудови інфраструктури. Це стосується, насамперед, сфери освіти. Черговим свідченням цього стало придбання ще одного нового шкільного автобуса у Судилківський ліцей. Це яскравий приклад досягнень на місцях у рамках реалізації реформи децентралізації. Це те, що зробила ОТГ завдяки власній ініціативі та зусиллям.

Шкільний автобус придбано за сприяння Хмельницької обласної державної адміністрації, Судилківського сільського голови Т.Котик через систему публічних електронних закупівель «ProZorro» за обласною програмою «Шкільний автобус» та на умовах співфінансування за кошти обласного та сільського бюджетів. Громада оперативно спрацювала та ухвалила на сесії необхідне рішення про спрямування коштів із свого бюджету.
Наразі до ліцею, який є опорним навчальним закладом, організовано довезення дітей з трьох населених пунктів. І новий автобус є суттєвим поповненням автопарку закладу, на балансі якого уже перебувають два транспортні засоби для перевезення школярів. Відтепер учні із сусідніх сіл зможуть добиратися комфортно до «Країни знань».
Отримання нового автобуса стало й довгоочікуваним подарунком до початку нового навчального року. Адже це дасть змогу не тільки довозити дітей до ліцею, а й використати транспорт для проведення екскурсій, участі у культурно-масових заходах району та області.
Наш кор