ГОЛОВНА СТОРІНКА СуспільствоКультура Свято Основного Закону

Свято Основного Закону

10 переглядів

Напередодні відзначення 22-ї річниці Конституції України у залі засідань районної ради відбулися урочистості з нагоди державного свята. У заході взяли участь голова районної ради Петро Дзяворук, голова райдержадміністрації Роман Підопригора, помічник народного депутата України Романа Мацола Ірина Топчій, представники трудових колективів підприємств, установ та громадських організацій району.

Звертаючись до присутніх у залі, очільники району наголосили, що День Конституції — це свято утвердження наших прав і свобод, які гарантовані кожному громадянину України. Святкування Дня Конституції України — це уже не просто данина традиції, а, насамперед, прояв патріотизму. Упродовж віків наші предки відстоювали права на свою свободу, боролися за незалежність, а сьогодні наші співвітчизники знову захищають суверенітет і цілісність країни на Сході країни.

Промовці висловили упевненість, що Конституція може згуртувати усі покоління у переконанні, що Батьківщина починається з кожного, і що лише від нас залежить побудова гармонійного суспільства для всебічного розвитку людини. А також побажали усім миру, взаєморозуміння, доброго здоров’я та родинного благополуччя.

Після вітальних слів, з нагоди Дня Конституції України, кращих працівників підприємств, установ району відзначено почесними грамотами, подяками Хмельницької обласної ради, Шепетівських районної ради та райдержадміністрації й цінними подарунками.

Святкову атмосферу заходу доповнили учасники художньої самодіяльності району.

Каріна ЛЮБАШЕВСЬКА.

Залиште Ваш коментар
Перевести