ГОЛОВНА СТОРІНКА ГОЛОВНІ НОВИНИ Світлій пам’яті Героя АТО Валерія Числюка

Світлій пам’яті Героя АТО Валерія Числюка

42 переглядів

Неоголошена війна на Сході України здавалася нам далекою, допоки не забрала рідних нам людей. Сотні українських синів і доньок віддали своє життя у зоні проведення Антитерористичної операції, аби ми ніколи не почули залпи війни тут, на рідному Поділлі.
На жаль, у війні з агресором загинув і житель нашого села Білополя Валерій Числюк. Третього грудня 2015 року Валерій підірвався на ворожій міні поблизу села Гнутового Донецької області. Він разом із побратимами їхав на підмогу товаришам, яких обстріляли бойовики. Валерію так і не судилося повернутися додому живим, де його чекала мама Любов Іванівна Числюк.

Валерій народився 13 липня 1976 року. Його дідусь працював завідувачем ферми у с. Білополі. Тож Валерій змалку допомагав поратися по господарству, любив коней. Закінчив 9 класів Шепетівської ЗОШ № 3, а у 1992 році здобув освіту токаря у Шепетівському професійному ліцеї. Працював токарем, трактористом, водієм у мокіївській селянській спілці «Нива», а пізніше — у Шепетівській ЦРЛ.
У квітні 2015 року був мобілізований, аби захищати Україну у війні з Росією. На жаль, уже в грудні прилетіла страшна звістка про смерть Валерія. Загиблого Героя селяни зустрічали зі свічками в руках, схилившись на коліна. Десятого грудня воїна провели в останню путь.
Указом Президента України він посмертно нагороджений орденом «За мужність» III ступеня.
На честь Валерія 3 грудня у с.Білополі відбулися мітинг і вечір пам’яті. Ведучі Оксана Никончук та Олена Артамонова розповіли про війну з Росією, яка жорстоко забрала життя Валерія. Діти дек­ламували вірші про його мужній подвиг та жертву за мирне небо над Україною.
Свою підтримку та шану матері Героя Любові Іванівні Числюк висловив голова Ленковецької громади Юрій Криворчук, старос­та Мокіївського старостинського округу Ольга Зеленко, депутати громади Наталія Кваша і Роксана Черниш.
Отець Роман провів поминальну панахиду за світлу душу Валерія.
Дякуємо жителям та гостям нашого села, які прийшли вшанувати його пам’ять і підтримати Любов Іванівну.
Оксана НИКОНЧУК.

Залиште Ваш коментар
Перевести