ГОЛОВНА СТОРІНКА ГОЛОВНІ НОВИНИ «Свободу Сергію Цибізову!»

«Свободу Сергію Цибізову!»

6 переглядів

У понеділок, 11 лютого, російський адвокат Микола Полозов на своїй сторінці у Фейсбуці розповів про слідчі дії щодо військовополоненого Сергія Цибізова з м. Шепетівки. Юнак знову заявив під протокол, що є військовополоненим і відмовився давати відповіді на будь-які запитання. Щоправда, Сергій зауважив щодо неналежних умов утримання. Це зафіксували.

А 12 лютого у Московському міському суді розглянули скарги на продовження арешту другій четвірці військовополонених моряків, у числі яких Сергій Цибізов. У закритому судовому засіданні захист клопотав про залучення копій резолюції ПАРЄ, у якій міститься вимога до російської влади про негайне звільнення захоплених військових моряків і поводження з ними відповідно до норм Женевських конвенцій. У задоволенні цього клопотання відмовили.

Також суд залишив постанову Лефортовського районного суду без змін, військовополонені перебуватимуть у СІЗО щонайменше до кінця квітня.

А поки Сергій Цибізов перебуває у в’язниці, вдома на нього чекають його рідні. Так пише його сестричка Олександра у листівках до брата.

Крім того, флешмобами юнака підтримують учні Шепетівського, Нетішинського та Славутського професійних ліцеїв, які об’єдналися заради свого земляка та випускника Шепетівського професійного училища.

Днями до Всеукраїнського флешмобу «Об’єднаймося разом» на підтримку 24 військовополонених українських моряків, серед яких і наш Сергій Цибізов, долучилися вихованці Хмельницького колегіуму. «Свободу Сергію Цибізову!», — вигукували учні.

На знімку: листівка сестрички Олександри для старшого брата Сергія.

Залиште Ваш коментар
Перевести