Працівник культури – серед тих, хто завжди на видноті, хто створює людям свято, забуваючи про себе, не рахуючись із часом, вкладаючи серце і душу в усі проведені заходи. І оскільки професійне свято – це завжди своєрідний підсумок зробленого, досягнутого, то подвижники культури району вирішили по-особливому відзначати цей день, який запам’ятається надовго, – поїздкою до Карпат та духовного центру УГКЦ, що у с. Зарваниці на Тернопільщині.

Під час святкового зібрання у садибі «Три підкови» біля міста Яремче, де мешкали відпочивальники, за плідну працю, вагомий особистий внесок у розвиток культури та з нагоди Всеукраїнського дня працівників культури і майстрів народного мистецтва було нагороджено:
Грамотою обласної державної адміністрації – Світлану Вікторівну Спеціальну, заступника директора районного будинку культури;
Грамотою управління культури, національностей, релігій та туризму обласної державної адміністрації – Валентину Павлівну Курман, директора будинку культури с. Городнявка;
Грамотами районної державної адміністрації та районної ради:
– колектив районного будинку культури (директор М.П.Грищенко),
– Тетяну Анатоліївну Костюк–Августинович, художнього керівника будинку культури с. Михайлючка,
– Наталію Михайлівну Тещенко, завідуючу клубом с. Майдан-Лабунь,
– Людмилу Володимирівну Джус, художнього керівника будинку культури с. Пліщина,
– Олену Павлівну Руденко, завідуючу клубом с. Цмівка;
Грамотами відділу освіти, культури, молоді, спорту та туризму районної державної адміністрації:
– Ірину Іванівну Войтюк, директора будинку культури с. Рилівка,
– Тетяну Петрівну Лютовську, директора будинку культури с. Корчик,
– Андрія Октавовича Сідлецького, завідуючого клубом с. Червоний Цвіт,
– Максима Михайловича Шикерука, директора будинку культури с. Плесна,
– Павла Павловича Яцишина, методиста районного будинку культури.
Невтомним творцям прекрасного адресували свої вітання з нагоди професійного свята керівники області та району. Вони подякували культпрацівникам за самовіддану працю, творчість, натхнення та побажали усім вдячних поціновувачів, здійснення мрій та задумів, щоб і надалі творчістю запалені серця гріли душі глядачів.
У свою чергу працівники культури висловлюють вдячність за достойно оцінену роботу і нагороди. Також щиро дякують за гарний відпочинок постійним спонсорам сфери, які надали можливість отримати неймовірну насолоду від побачених чудових куточків нашої України, – П.П.Трофімчуку, директору районного спеціалізованого лісокомунального підприємства, та В.М.Мовсісяну, депутату обласної ради, директору приватного підприємства «МВМ-13».
Валентина ГАЛІМСЬКА,
головний спеціаліст відділу
освіти, культури, молоді, спорту
та туризму райдержадміністрації.
На знімку: культпрацівники
району с. Зарваниці.