Двадцять першого грудня у ­ м. Шепетівці відбувся дев’ятий Всеукраїнський турнір з бойового самбо серед юнаків, присвячений святому Миколаю Чудотворцю, який став уже традиційним у нашому краї.
У змаганнях взяли участь 125 юних спортсменів із 20 спортивних клубів з багатьох регіонів України. Наш край, зокрема, представляли СК «Комбат» та «Сокіл», ДЮСШ «Буревісник» з м. Хмельницького, а наше міс­то — СК «Пересвіт», «Юний локомотивець», ДЮСШ м. Шепетівки, ДЮСШ «Динамо» та Шепетівська районна організація ВФСТ «Колос».
Організатором змагань, як завжди, виступила Хмельницька обласна федерація бойового самбо (президент Олександр Марчук) за підтримки управління молоді та спорту Хмельницької ОДА та Федерації бойового самбо України.
Змагання проводилися під патронатом голови Ради директорів Корпорації «Сварог Вест Груп», почесного президента Хмельницької обласної федерації бойового самбо Миколи Агаркова. Генеральним спонсором змагань виступила Корпорація «Сварог Вест Груп».
Настоятель храму святих мучениць Віри, Надії, Любові та матері їх Софії протоієрей Анатолій Вересюк відслужив молебень, благословив та освятив учасників змагань перед початком поєдинків.
У підсумку змагань у командному заліку перше місце здобули самбісти Хмельниччини, друге – Харківщини, третє – Рівненщини. Наступні позиції, відповідно, розділили спортсмени з Волині, Києва, Вінниччини, Кіровоградщини та Київської області.
Чимало нагород турніру вибороли наші земляки. Так, за результатами поєдинків серед старших юнаків (2003-2004 років народження) перші місця посіли Олександр Ковальчук (СК «Юний локомотивець», вагова категорія 68 кг), Кіріл Федчук (СК «Юний локомотивець», вагова категорія 82 кг) та Назар Ярмощук (СК «Пересвіт», вагова категорія +90 кг).
Другі місця – Богдан Коверняга (ДЮСШ «Динамо», вагова категорія 62 кг), Дмитро Верхогляд (СК «Юний локомотивець», вагова категорія 68 кг), Руслан Чапалюк (СК «Юний локомотивець», вагова категорія 82 кг), Максим Кравчук (СК «Пересвіт», вагова категорія 90 кг) та Андрій Красоткін (СК «Пересвіт», вагова категорія +90 кг). Третє місце – Олександр Стандратюк (СК «Юний локомотивець», вагова категорія +90 кг).
Серед юнаків 2005-2006 років народження перше місце посів Олександр Тарасенко (ВФСТ «Колос», вагова категорія 82 кг). Другі місця вибороли Назар Троян (ВФСТ «Колос», вагова категорія 36 кг), Олександр Колесник (СК «Пересвіт», вагова категорія 68 кг) та Олександр Корецький (СК «Пересвіт», вагова категорія 82 кг). Треті – Денис Булковський (ДЮСШ «Динамо», вагова категорія 42 кг) та Андрій Ярошенко (ВФСТ «Колос», вагова категорія 48 кг).
А з-поміж наймолодших юнаків (2007-2009 років народження) переможцями турніру стали Ілля Рудіч (СК «Пересвіт», вагова категорія 33 кг) та Олександр Шамрай (СК «Пересвіт», вагова категорія 39 кг). А нагороди за третє місце у цій віковій та вагових категоріях, відповідно, отримали Кіріл Дмітрієв (СК «Пересвіт») та Микола Ліщук (ВФСТ «Колос»).
Від генерального спонсора турніру — Корпорації «Сварог Вест Груп» — усі учасники змагань отримали солодкі подарунки. Призери та чемпіони турніру були нагороджені медалями, дипломами та цінними призами. Чемпіони у кожній ваговій категорії нагороджені кубками.
Керівництво Хмельницької обласної федерації бойового самбо в особі Олександра Марчука та Олега Рудіча висловлює подяку Корпорації «Сварог Вест Груп» в особі голови Ради директорів Миколи Агаркова за допомогу у проведенні всеукраїнського турніру з бойового самбо серед юнаків, присвяченого святому Миколаю Чудотворцю.