У Цмівському клубі 28 липня відбулося свято подяки дітей своїм батькам, що мало назву «Тільки ти, єдиний тато, і кращого немає на Землі». Воно відбулося у рамках районного етапу обласного конкурсу на кращий дозвіллєвий проект, а організаторами проведення заходу стали місцеві подвижники культури.

Активними ж його учасниками і, так би мовити, героями дійства стали батьки Віктор Руденко з донькою Анастасією, Олександр Ковальчук з донькою Ілоною, Сергій Чижінський з донькою Катериною та Богдан Могильницький з донькою Каріною.

Діти дуже люблять своїх татусів, тому, беручи участь у заході, хотіли висловити щиру любов дорогим людям, бо знають, що тато у сім’ї — головний, він забезпечує її матеріально, створює моральний клімат доброти і сердечності, дисципліни і вимогливості, працьовитості, миру та злагоди.

Татова ж любов стримана. Не дарма у народі кажуть, що дитину треба любити так, щоб вона про це не знала. Саме такою і є батьківська любов. Тато часом суворий, вимогливий, але в душі він добрий, ніжний і лагідний — це його чоловіча вдача не дозволяє виявити ці почуття.

Тож для учасників свята було організовано шість цікавих конкурсів, де батьки та діти змогли показати свою спільну роботу, свої здібності та знання одне про одного.

Діти розповідали вірші для своїх татусів, дарували квіти, а батьки запрошували до танцю своїх донечок. Також від аматорів сцени лунали пісні про батька.

У проведені заходу допомагали постійні учасниці всіх місцевих культурних заходів — ведучі Дар’я Мастерук та Аліна Руденко.

— Усі батьки найкращі для своїх дітей, для своїх дружин, — говорили члени журі Людмила Куліш та Галина Первак. — Ось така шана вам, батьки, від ваших дітей — красивих, щирих, розумних, добрих, бо ви їх такими виховали. Ви опікуєтеся ними, а вони вам віддячують за це своєю щирістю і любов’ю, але вже помноженою на вашу любов. Живіть довго і щасливо, сійте добро, красу, віру, надію, любов у своїх родинах і матимемо щасливе майбутнє у ваших дітях! 

Відтак було вирішено нагородити дипломами кожного учасника заходу. Отож у номінації «Найвеселіший тато» було відзначено О.Ковальчука, «Найскромніший тато» — С.Чижінський, «Найактивніший тато» — Б.Могильницький, а «Найартистичніший тато» — В.Руденко.

Кожен учасник заходу отримав гарні подарунки завдяки спонсорові заходу — Михайлюцькій сільській раді, тож велика подяка їй за надання фінансової допомоги на придбання подарунків.

О.РУДЕНКО,

завідувачка Цмівським

сільським клубом.

 

На знімку: учасники свята подяки батькам.