ГОЛОВНА СТОРІНКА ГОЛОВНІ НОВИНИ «Тарасове слово» — наша перемога

«Тарасове слово» — наша перемога

29 переглядів

Вихованка ЦДЮТ є неодноразовим

переможцем всеукраїнських конкурсів

Три роки займалася випускниця НВК № 1 Інна Кочергіна  у Центрі дитячої та юнацької творчості. Ще дев’ятикласницею вона стала вихованкою гуртків «Дзеркало» і «Культура мови та спілкування», керівником яких є Наталія Гуменюк. Саме тут діти навчаються мистецтву мовлення, виступів, артистизму.

Наполеглива і трудолюбива учениця, яка у школі навчалася лише на «відмінно», завжди дослухалася до порад свого наставника Наталії Гуменюк і залюбки брала участь у мовних та літературних конкурсах. Здобула чимало перемог.

У 2018 році вона виборола перше місце в обласному фестивалі «Вічне Тарасове слово» у номінації «Художнє читання», стала лауреатом першої премії Всеукраїнського фестивалю-конкурсу для дітей  та юнацтва «Різдвяні канікули» у Львові, удостоєна диплома першого ступеня Всеукраїнського відкритого фестивалю дитячої та юнацької творчості, присвяченого Всесвітньому дню Землі у номінації «Театральне мистецтво».

Наполеглива юнка отримала кубок і диплом фестивалю Київського Міжнародного університету. Особливо значимою перемогою став для Інни  диплом лауреата 16-го Міжнародного фестивалю-конкурсу дитячо-юнацької журналістики «Прес-весна на Дніпровських хвилях» у номінаціях «журналістика» і «літературна творчість», а також спеціальна премія цього конкурсу у номінації «Кращий медіа-проект». До речі, у цьому конкурсі взяли участь делегації з України, Білорусі, Молдови, Азербайджану, Польщі.

За свої досягнення і перемоги на святі останнього дзвоника у НВК № 1 Інна Кочергіна отримала дві премії міського голови Михайла Полодюка – подяку за обласний конкурс читців і за перемогу від ЦДЮТ.

Залиште Ваш коментар
Перевести