ГОЛОВНА СТОРІНКА Цікаво «Теплі кредити» знову стали доступними

«Теплі кредити» знову стали доступними

17 переглядів

Віднедавна громадяни України можуть скористатися урядовою програмою з надання «теплих кредитів» в уповноважених банках країни – Ощадбанку, Укргазбанку, ПриватБанку та Укрексімбанку.

За словами голови Держенергоефективності Сергія Савчука, загалом на відшкодування населенню та ОСББ за «теплими кредитами» у 2018 році виділено 400 мільйонів гривень. Йдеться, зокрема, про заміну газових котлів на твердопаливні, утеплення приватного житла та для ОСББ — на запровадження енергоефективних заходів у багатоповерхівках.

Громадяни можуть отримати відшкодування у розмірі: 20 відсотків – на придбання «негазових» котлів (35 відсотків – для отримувачів субсидій), 35 відсотків – для утеплення індивідуального житла, від 40 до 70 відсотків – для ОСББ на утеплення багатоповерхівок.

Таким чином, ще понад 180 тисяч родин можуть отримати відшкодування та у рази зменшити свої витрати на комунальні платежі. До слова, уже через кілька тижнів вищезазначені банківські установи почнуть видачу «теплих кредитів».

До слова, у м. Шепетівці відповідні договори можна буде підписати в Ощадбанку, ПриватБанку та Укргазбанку за умови надання пакету необхідних документів, визначених банківською установою.

Залиште Ваш коментар
Перевести