ГОЛОВНА СТОРІНКА ГОЛОВНІ НОВИНИ Тести складають як обов’язкові, так і «про запас»

Тести складають як обов’язкові, так і «про запас»

36 переглядів

Перевірка абітурієнтів на знання навчальних предметів, а разом з тим і на витримку, триває. З кожним навчальним роком тестування удосконалюються, доповнюються і стають складнішими. Та все ж випускники долають цей нелегкий шлях і упевнено крокують до своєї мети – обрання майбутньої професії.

У поточному навчальному році ЗНО складають випускники шкіл, учні професійно-технічних училищ, коледжів, які хочуть продовжити навчання у ВНЗ, а також ті спудеї, які збираються вступати на магістратуру. Нам вдалося поспілкуватися з окремими абітурієнтами та дізнатися про їхні плани на майбутнє.

Світлана Шкварун, випускниця Новолабунської ЗОШ І-ІІІ ступенів:

— Я з дитинства хочу бути лікарем і прагну вступити до вищого навчального закладу медичного спрямування. Для вступу на цю спеціальність складала тести з української мови та літератури, біології та хімії.

До речі, у березні я писала пробне ЗНО з біології у м. Полонному і отримала непогані результати. Та все ж «про запас» додатково пройшла оцінювання з математики. Тож мої подальші плани на майбутнє вирішать результати ЗНО.

 

Наталя Зубрійчук, одинадцятикласниця НВК № 2:

— Змалку мрію бути дівчиною у погонах. Професія полісмена, який завжди стоїть на варті правопорядку, сьогодні є неабияк популярною. Батьки підтримали мене і вже після отримання усіх результатів тестувань я подаватиму документи до Національної академії внутрішніх справ у м. Києві.

 

Яна Крайнова, випускниця Полонської ЗОШ І-ІІІ ступенів № 2:

— Вирішила для себе, що подальше майбутнє пов’яжу з професією режисера. І хоча для цього достатньо було написати тести з української мови та літератури, я ще додатково перевіряла свої знання на ЗНО з математики та фізики.

Пробне оцінювання я не проходила, та й від того, як ти його напишеш, знань не додасться. Для себе уже обрала навчальний заклад — однозначно вступатиму до Житомирського коледжу культури і мистецтв.

 

Андрій Сидорчук, одинадцятикласник Ленковецької ЗОШ І-ІІІ ступенів:

— З початку основної сесії зовнішнього незалежного оцінювання я написав тести з математики, української мови та літератури, англійської, фізики. Крім того, складав пробне ЗНО з математики та української мови і літератури у Шепетівській школі-гімназії.

У майбутньому планую здобувати фах програміста у столичному ВНЗ. Дуже хотів би бачити себе серед студентів Київського політехнічного інституту.

Анастасія Борис, випускниця Шепетівської СЗОШ № 2:

— Я вже визначилася з майбутніх фахом – хочу бути медиком. Маю на меті вступати до Вінницького медичного університету ім. М.Пирогова. Там, за словами моїх знайомих, досвідчені викладачі, а випускники цього навчального закладу завжди затребувані.

 

Анатолій Свінціцький, вихованець Полонського агропромислового центру професійної освіти:

— У поточному році я закінчую навчання у професійному аграрному ліцеї. Невдовзі матиму на руках диплом електромонтера. Однак планую продовжити навчання в одному зі столичних вишів. Тому й проходив ЗНО з наступних навчальних предметів: українська мова і література, математика, географія та фізика. Останнє оцінювання писав у обласному центрі, адже тільки там є пункт тестування з фізики.

 

Олександр Дудар, одинадцятикласник Шепетівської школи-гімназії:

— Вступати планую до Житомирського військового інституту ім. С.Корольова. Батьки підтримали мене у цьому виборі, адже мама — також військовослужбовець. Отож сподіваюся, що вдасться добре скласти усі ЗНО.

Вікторія Покровська, випускниця Судилківської ЗОШ І-ІІІ ступенів:

— Цьогорічна перевірка знань абітурієнтів уже закінчилась. Я складала тести з української мови та літератури, історії України, англійської мови. Завершальним було  оцінювання знань з географії. Ці навчальні предмети потрібні мені для вступу на юридичну спеціальність до Київського національного транспортного університету або ж до Хмельницького університету управління та права.

А нині з нетерпінням очікую на перші хороші результати з української мови та літератури, які невдовзі стануть відомі. До речі, пробне ЗНО з цих навчальних предметів я склала на 165 балів.

 

Вадим Припута, одинадцятикласник Новолабунської ЗОШ І-ІІІ ступенів:

— Нині дуже престижною є робота фітнес-тренера. Освоїти цей фах можна у Вінницькому державному педагогічному університеті. Саме туди я хотів би вступити за результатами ЗНО.

Від самого початку реєстрації на основну сесію тестувань я записався на оцінювання з математики, української мови та літератури, історії України й біології. А з останнього навчального предмета попередньо випробував свої сили на пробному ЗНО.

Спілкувалась

Каріна ЛЮБАШЕВСЬКА.

Залиште Ваш коментар
Перевести