ГОЛОВНА СТОРІНКА ГОЛОВНІ НОВИНИ Тетяна КОТИК: «Продовжуємо працювати на благо громади»

Тетяна КОТИК: «Продовжуємо працювати на благо громади»

18 переглядів

За плечима цієї тендітної жінки – очільника Судилківської ТГ Тетяни КОТИК — чотири успішні, щоправда не завжди прості, роки децентралізації. Після місцевих виборів, які відбулися 25 жовтня 2020 року, громада знову довірила їй керівництво Судилківською територіаль­ною громадою. Напередодні Дня місцевого самоврядування ексклюзивне інтерв’ю нашого кореспондента з Тетяною КОТИК про подальшу роботу її команди.

— Тетяно Миколаївно, відбулися місцеві вибори, жителі громади знову довірили Вам керівництво громадою. Скажіть, будь ласка, як команда приступила до роботи, які кадрові зміни плануєте?
— Так, місцеві вибори відбулися. Команда — громада, а відтак це оновлений депутатський корпус, виконавчий комітет сільської ради, працівники сільської ради, жителі сіл активно включилися до роботи. Адже на порядку денному багато питань, які потребують вирішення. Разом докладаємо максимум зусиль, досвіду, толерантності, нових знань, щоб реалізувати спільно у командній співпраці усіх структур поставлені завдання на благо громади на наступні 5 років. Щодо кадрових змін, то вони вже мають місце: на засіданні 1-ї сесії Судилківської сільської ради VIII скликання затверджено структуру апарату сільської ради, його загальну чисельність, затверджено Положення про матеріальне стимулювання працівників, прийнято рішення про створення виконавчих органів Судилківської сільської ради, а саме про створення фінансового відділу Судилківської сільської ради, затвердження Положення про фінансовий відділ та вжиття заходів щодо його державної реєстрації; про створення відділу освіти, культури, молоді, спорту та туризму Судилківської сільської ради Шепетівського району та затвердження Положення про відділ; про створення служби у справах дітей Судилківської сільської ради. Уже з січня 2021 року дані структури запрацюють у новому статусі, що суттєво поліпшить вирішення основних питань розвитку таких галузей як освіта, культура, спорт, туризм, соціальна сфера, благоустрій та інші сфери діяльності громади.
Так, депутати сільської ради активно працюють. Як бачите, приймаються важливі для громади рішення.
Депутатський корпус працює повністю у новому складі.

— Скажіть будь ласка, яке Ваше бажання чи мрії як очільника однієї з найбільших ТГ Шепетівського району щодо майбутнього громади?
— Є і бажання, і мрії, саме вони допомагають рухатися вперед і співпадають з планами розвитку громади. Неперевершеним, для прикладу, є бажання щоразу підвищувати конкурентоспроможність Судилківської територіальної громади через модернізацію та створення оновленої інфраструктури, створення місцевого Центру захисту громадян, забезпечення сприятливих умов для розвитку малого та середнього бізнесу, зростання якості життя мешканців громади шляхом надання різноманітних якісних послуг житлово – комунального спрямування, продовження партнерської співпраці з усіма гілками влади, установами, організаціями всіх форм власнос­ті. Зважаю й на те, що чимало справ потребують продовження у їхньому вирішенні, тому важливо, щоб і мрії, і бажання, і плани реалізації тих чи інших починань, задумів чи проектів відбувалися у чіткій послідовності, системно та результативно. Впевнена, що за підтримки депутатського корпусу сільської ради, працівників сільської ради, небайдужих жителів населених пунктів громади усі бажання і мрії щодо розвитку і процвітання нашої ТГ будуть успішно виконані, адже ми не просто громада, ми — команда – громада.
— Тетяно Миколаївно, що б Ви хотіли побажати колегам, депутатам, працівникам сільської ради, жителям громади напередодні свята — Дня місцевого самоврядування?
— Звісно ж, щирі вітання з Днем місцевого самоврядування адресую депутатському корпусу сільської ради, членам виконавчого комітету сільської ради, працівникам сільської ради, жителям громади! Найперше і найголовніше — для всіх бажаю міцного здоров’я!
Для втілення планів, задумів та ідей всім зичу нових творчих сил. Дякую, що підтримуєте нові починання, берете участь у житті громади, допомагаєте добрим словом і плідною працею наближати краще майбутнє нашої громади та нашої України. Усім миру, злагоди, родинного затишку і тепла, достатку і благополуччя, гармонії у житті та її величності удачі!
Зі святом!
В. ДМИТРЕНКО.

Залиште Ваш коментар
Перевести