ГОЛОВНА СТОРІНКА ГОЛОВНІ НОВИНИ Тісна співпраця – запорука успіху

Тісна співпраця – запорука успіху

9 переглядів

Грицівське вище професійне училище ­№ 38 уже кілька років пос­піль співпрацює з ТОВ «Агрохолдинг-2012» та «Епіцентр К» з метою запровадження інноваційних технологій у сільському господарстві, забезпечення практичної підготовки учнів навчального закладу, а також стажування майстрів виробничого навчання й викладачів професійно-теоретичної підготовки. Отож учні Грицівського ВПУ №38 мають можливість проходити виробничу практику та удосконалювати практичні навички на сучасній сільськогосподарській техніці, яка відповідає європейським стандартам.

Керівництво ТОВ «Агрохолдинг-2012» та «Епіцентр К», усвідомлюючи цінність висококваліфікованих кадрів, передало у користування навчального закладу сучасний трактор «Deutz-Fahr Agrotron X 720», щоб учні мали можливість відпрацьовувати навички на новітній техніці, яка сьогодні використовується в аграрному виробництві.
Висловлюємо щиру вдячність народному депутату України Олександру Володимировичу Герезі, генеральному директору ТОВ «Агрохолдинг-2012» Василю Івановичу Морозу, представникам політичної партії «За конкретні справи» за постійну підтримку у підготовці конкурентоспроможних кваліфікованих робітників сільського господарства.
Колектив Грицівського ВПУ № 38.

Залиште Ваш коментар
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Перевести