ГОЛОВНА СТОРІНКА ГОЛОВНІ НОВИНИ Трагедія у буковинській родині

Трагедія у буковинській родині

22 переглядів

Жахлива трагедія — два брати 19 та 25 років померли від пневмонії, що за підозрою спричинив ковід-19, який був діагностований у їх старшого брата, єдиного, хто одужав… У час коли ховали братів, в лікарні померла ще й їх бабуся… А батько досі в лікарні у важкому стані….

У Чернівецькій області 21 квітня поховали двох братів, які померли в Сторожинецькій центральній районній лікарні з підозрою на коронавірус.

Зазначається, що глава сімейства перебуває є важкому стані.

Медики неофіційно повідомляють, що швидше за все це COVID-19. Адже у них всіх були симптоми, які притаманні коронавірусу.

19-річний Андрій був госпіталізований 17 квітня за направленням сімейного лікаря з діагнозом “негоспітальна правобічна верхньодольова пневмонія”. Експрес-тест на COVID-19 дав негативний результат, проте лікарі підозрювали у пацієнта коронавірусну інфекцію – серед контактів нібито був підтверджений випадок. Із пневмонією зліг і його старший брат – 25-річний Іван.

Стан братів стрімко погіршувався – Андрій помер пізно увечері 19 квітня, а вранці 21-го не стало й Івана.

“Коронавірус, судячи за симптомами, у всієї родини”, – розповіли лікарі.

Як повідомили OBOZREVATEL родичі хлопців, важких хронічних хвороб у братів не було, проте Андрій у дитинстві багато хворів – то бронхіт, то запалення легенів. Однак обидва виросли міцними і здоровими, займалися будівництвом. Старший брат у травні повинен був одружитися…

В один момент хлопці відчули себе погано – почався кашель. Деякий час лікувалися вдома, а потім звернулися в амбулаторію. Лікар призначив якісь уколи, проте незабаром самопочуття погіршилося і братів відправили до районної лікарні.

Родичі кажуть, що Сторожинецька районна лікарня забезпечена погано.

“Є проблеми з апаратами вентиляції легенів, та що там говорити – навіть із забезпеченням медиків, спиртом і так далі. Можливо, якби хворих одразу відправили до Чернівців, то можна було врятувати, а тут… На жаль, виявилося пізно. Легені просто згоріли”, – розповіли рідні.

Вони також додали, що брати не були останнім часом за кордоном, а по селу пересування обмежено – за цим стежить поліція. Але у магазин, звичайно, ходили.

…Андрія та Івана поховали 21 квітня на сільському кладовищі в Їжівці. Через карантин прощання з братами було скромним, друзі та односельці, що прийшли, трималися на відстані.

В останню путь рідних провели мама і ще один брат.

 

Залиште Ваш коментар
Перевести