ГОЛОВНА СТОРІНКА ГОЛОВНІ НОВИНИ Треба буде відповідати

Треба буде відповідати

3 переглядів

Продати землю вночі — це означає встромити ніж у спину власному народові. У час пандемії коронавірусу віддати найдорожче, що є в українців, — землю, коли народ не може протестувати — це політичні махінації. І ми це спостерігали у Верховній Раді, коли далеко за північ ухвалювали закон про ринок землі.

І вже не мають значення терміни, коли це все буде. Адже так не рахуватись із власним народом можуть явно не «слуги» власного народу. І у кожного депутата, який голосував за продаж землі, тепер є особиста відповідальність за це рішення.
Як могли допусти таке? Чому олігархів, які розікрали Україну, монобільшість, яка може все у цій країні, не змусила скластися та надати Україні ці кошти у час біди? Чому?!
Ми не віримо, що це потрібно МВФ, бо вже звучали заяви, що це – не обов’язково. Це більше скидається на змову проти України. Привести у владу молодих і ручних, використати їх для афери століття — забрати землю у народу. А потім просто пустити усе на самоплив.
А далі, мовляв, справу зробить коронавірус. Скільки там за природним відбором нас виживе? Для обслуги латифундистам вистачить. А тут ще Путін на підхваті… Ось так знищуються країни і народи!
Але досі діє Конституція, і її статті про те, що земля, надра, ліси і ріки — це власність народу України, ніхто не скасовував. На мою думку, це неправда, що грошей не вистачає: заберіть «з тіні» 60 відсотків, не крадіть — і вистачить усім. Просто сьогоднішнім «небожителям» треба спуститися на нашу грішну землю.

В.КАВЧУК.

Залиште Ваш коментар
Перевести