Майже два місяці на Шепетівщині тривала акція зі збору пластмасових кришечок від пляшок з-під напоїв, які мають піти на виготовлення протезів для учасників бойових дій у зоні АТО/ООС.

Наразі уже зібрано майже 20 кілограмів кришечок і наша спілка готує їх до відправки київським волонтерам, а вони транспортуватимуть їх далі – на завод, який здійснює виробництво протезів для скалічених війною бійців.

Першим відгукнувся на наш заклик шепетівчанин — військовослужбовець, який нині перебуває у зоні ООС. Він попросив повідомити йому адресу волонтерів і самостійно відправив кришечки, зібрані разом з іншими бійцями.

Активну участь у цій благородній акції взяли працівники центральної районної бібліотеки, відділення Держгеокадастру, управління соціального захисту, спеціалісти РДА, колективи дитячих садочків із села Пліщина та міста (зокрема ДНЗ № 10), колективи міських шкіл №№ 1, 3, червоноцвітські та корчицькі школярі. 

Після відправки вантажу, акція зі збору пластмасових кришечок триватиме, адже завдяки їм вартість протезів значно здешевлюється.

Тож просимо приносити зібрані кришечки у кабінет № 24, що в адмінприміщенні районної ради. Протези, зроблені з ваших кришечок, допоможуть інвалідам війни повернутись до життя.

Л.БАБКІНА,

секретар Шепетівської спілки

учасників бойових дій у зоні АТО.