ГОЛОВНА СТОРІНКА СуспільствоСПОРТ Турнір пам’яті Тимофія Костюка

Турнір пам’яті Тимофія Костюка

2 переглядів

Чотирнадцятого жовтня у с. Чотирбоках на базі місцевої ЗОШ І-ІІІ ступенів відбувся традиційний футбольний турнір пам’яті Тимофія Костюка, який тривалий час був головою колгоспу в цьому селі, активно залучав молодь і доросле населення до праці. Ця людина була символом вмілого господарювання на землі,а ще – справжнім сином хліборобського роду, патріотом, який прагнув підняти улюблене село на висоту трудової слави та добробуту.

Головний лозунг життя Тимофія Омеляновича Костюка – бути порядним, чесним і правдивим перед людьми, щоб вони тобі вірили. І якщо хочеш чогось досягнути у житті, необхідно йти до людей.

У турнірі пам’яті взяли участь шість команд – із Шепетівки, Жилинець, Коськова, Мокіївець, Саверців та Чотирбок.

Протягом усього ігрового дня було проведено 12 поєдинків. Перемогу отримала команда із с. Жилинець, друге місце посіла команда із с. Коськова, третіми стали футболісти із с. Чотирбок, на четвертому місці команда з м. Шепетівки, на п’ятому — футболісти із с. Мокіївець, на шостому – футболісти із с. Саверців.

Команду-переможницю та призерів турніру відзначено кубком, грамотами та грошовими винагородами.

Організатором турніру став в. о. старости с. Чотирбок М.Костюк, а спонсорами — голова Ленковецької ОТГ Ю.Криворчук та районна організація ВФСТ «Колос».

Віктор КОЗІЙЧУК,

головний суддя змагань.

Залиште Ваш коментар
Перевести