ГОЛОВНА СТОРІНКА ГОЛОВНІ НОВИНИ «ТВОРИМО ДОБРО РАЗОМ З A’SPIK»

«ТВОРИМО ДОБРО РАЗОМ З A’SPIK»

50 переглядів

Восени цього року Благодійний Фонд Олександра Співака успішно провів конкурс дитячої творчості, у якому кожен учасник мав змогу показати свої таланти та творчо висловити любов до рідної землі, повагу до сільськогосподарської праці на благо країни та українського народу.

Загалом у конкурсі взяли участь 194 учні 1-9 класів загальноосвітніх навчальних закладів, які проживають у містах та селах Шепетівського, Старокостянтинівського, Красилівського та Теофіпольського районів Хмельницької області.
До складу членів незалежного журі увійшли фахівці з різних сфер, які відповідально та ретельно відбирали кращі творчі роботи:
— Алла Гайдай, начальник відділу у справах сім’ї та молоді виконкому Шепетівської міської ради;
— Роман Ковальчук, головний інженер ПрАТ «Шепетівський цукровий комбінат»;
— Юлія Бельдіна, менеджер із соціальної роботи Благодійного фонду Олександра Співака;
— Юлія Пантелей, художниця, переможниця всеукраїнських творчих конкурсів;
— Степан Гафтко, блогер та мистецтвознавець.
Представники журі були щиро вражені різноманіттям цікавих робіт, які захоплюють з першого погляду та милують око своєю оригінальністю. Переможці визначалися у вікових категоріях 6-10 років (1-4 класи) та 11-14 років (5-9 класи).
З Шепетівського району у категорії 1-4 класи перемогли творці виробів декоративно-прикладного мистецтва: 1 місце – Владислав Козак (м. Шепетівка), 2 місце – Валерія Холодова (м. Шепетівка), 3 місце – Катерина Сидорчук (м. Шепетівка). У категорії 5-9 класи переможцями стали: 1 місце – Андрій Вержбіцький (м. Шепетівка), 2 місце – Евеліна Демчук (смт Гриців), 3 місце – Назар Кудельський (смт Гриців).
Серед юних художників категорії 1-4 класи перемогу здобули: 1 місце – Тетяна Касянчук (м. Шепетівка), 2 місце – Данило Тодосій (м. Шепетівка), 3 місце – Андрій Чорномаз (м. Славута). Переможці у категорії 5-9 класи: 1 місце – Костянтин Кудельський (смт Гриців), 2 місце – Ірина Гончарук (м. Шепетівка), 3 місце – Ангеліна Войтюк (м. Славута).
Переможці, які посіли перші місця, отримали грошові винагороди, а ще 30 осіб було відзначено подарунками у спеціальних номінаціях за результатами онлайн-голосування. Окрім цього, кожний учасник був відзначений грамотю.
— Ми всі вражені професійністю виконання робіт та креативністю юних виконавців. Тому вважаємо, що конкурс справді є важливим, адже дає змогу кожному учаснику вповні проявити свій творчий потенціал, — коментує Віталій Смілянець, генеральний директор ПрАТ «Шепетівський цукровий комбінат». – Щиро пишаємося, що Хмельниччина має таких талановитих та обдарованих дітей, справжніх патріотів своєї держави. Бажаємо усім учасникам натхнення, наснаги та творчої енергії на всі починання!
Опорою та підтримкою на шляху досягнення успіху для юних творців стали їхні батьки, рідні та наставники. Віра, розвиток творчих здібностей та заохочення до прояву своїх талантів – все це неабияк важливо для того, щоб впевнено реалізовувати себе у житті.
— Батьки та викладачі вкладають не лише свій професіоналізм та вміння у дітей. Вони – справжні наставники та провідники у світ творчості та майстерності, — підкреслює Тетяна Василик, голова правління Благодійного фонду Олександра Співака. – Сердечно дякуємо вчителям шкіл та керівникам художніх гуртків за сумлінну високопрофесійну працю, ініціативність та особистий внесок у навчання та розвиток талановитого підростаючого покоління!
Юлія МУРАСОВА.

Залиште Ваш коментар
Перевести