ГОЛОВНА СТОРІНКА ГОЛОВНІ НОВИНИ Титул чемпіона — у 13 років

Титул чемпіона — у 13 років

35 переглядів

Боксери, які тренуються на базі Шепетівської ДЮСШ, продовжують засвідчувати вражаючі результати на спортивних поєдинках.

І от у жовтні знову здобуто перемогу — 13-річний Максим Алтунян, син відомого шепетівського тренера з боксу Максима Олеговича Алтуняна, став переможцем у поєдинках серед юнаків вагою 38,5 кг.

Боксерські двобої проходили 15-20 жовтня у м. Покровську Донецької області. Обласну збірну Хмельниччини у цьому олімпійському виді спорту представляли юнаки в усіх вагових категоріях. Від нашого міста на перемогу було двоє претендентів – Максим Алтунян та Мирослав Міщук (у вазі 46 кг).

Максим Алтунян, аби отримати перемогу, провів п’ять боїв і в усіх був сильнішим. Він завдавав точні сильні удари своїм суперникам з Івано-Франківська, Хмельниччини, Запорізької та Дніпропетровської областей. У фіналі наш юний боєць зустрівся з таким же, добре тренованим, одеським школярем і переміг його. Судді оцінили бій підлітка із с. Чотирбок, як дуже результативний.

Тепер Максим Алтунян носить звання чемпіона України з боксу серед юнаків і є першим номером у своїй ваговій категорії у складі національної збірної України. А Мирославу Міщуку вдалося вибороти на чемпіонаті п’яте місце. Вітаємо їх!

Приємно, що у Шепетівці незабаром почне діяти громадська організація «Шепетівська міська федерація боксу». Члени федерації вдячні за фінансову підтримку у розвитку боксу меценатам С.Єсаяну, В.Дацику, О.Ільчуку, М.Дячуку, адміністрації цукрокомбінату. Саме ці люди сприяють розвитку спорту на теренах краю, а бокс, завдячуючи їм, набув великої популярності.

Залиште Ваш коментар
Перевести