Зелений патруль при Шепетівському учнівському лісництві (ЗОШ № 8 м. Шепетівки) приєднався до всеукраїнської толоки до Дня довкілля.

Так, 4 квітня спільно з лісівниками учасники патруля та шкільного лісництва під керівництвом директора школи О.Курганського та лісничого Шепетівського лісництва С.Ситарука вийшли прибирати лісовий масив біля школи у мікрорайоні Косецькому.

Лісові насадження Шепетівського лісництва прилягають до навчального закладу і практично межують з мікрорайоном. Тож часто місцеве населення не лише із задоволенням відпочиває на лоні природи, а й, на жаль, часто виносить у сусідній ліс і побутові відходи, утворюючи несанкціоновані сміттєзвалища.

Свого часу, для заохочення громадян берегти природу, лісівники на Косецькому обладнали футбольне поле, облаштували зону відпочинку. Однак, незважаючи на те, що поблизу бесідок встановлені ящики для сміття, дорослі не завжди користуються ними, а захаращують довкілля. Тому на боротьбу за чистоту свого мікрорайону вийшов «зелений патруль». Діти роздали людям і розклеїли листівки інформаційного змісту та допомогли дорослим позбирати сміття у мішки.

А наприкінці толоки, коли спільними зусиллями територія була прибрана, учні отримали морозиво від підприємця І.Волоткевича.