ГОЛОВНА СТОРІНКА СуспільствоКультура У цей чудовий, світлий час Миколай прийшов до нас…

У цей чудовий, світлий час Миколай прийшов до нас…

96 переглядів

Наближається довгожданий час — час зимових канікул і Новорічних свят. Ці дні завжди пов’язані з дивом, а у дива хочеться вірити завжди і дорослим, і малятам.

Одним з найулюбленіших зимових свят можна сміливо вважати День святого Миколая. З давніх часів напередодні свята у дитячі черевички, виставлені біля порогу, або ж прямо під подушку кладуть цукерки і подарунки.

Діти чекають свята з нетерпінням, намагаючись усім догодити. Адже, коли прийде святий Миколай, він подивиться, хто як підготувався: чи був слухняним, чи допомагав батькам, чи слухався вчителів, чи не ображав інших. Для чемних діток він підготував подаруночки, а для інших – різочки.

Коли святий Миколай 18 грудня прийшов до діток у Червоноцвітську ЗОШ І-ІІ ступенів, то усі дітлахи підготувалися гарно: читали віршики, співали пісеньки,  відгадували загадки, а дехто підготував сценки. У гостях у діток були і різдвяні Зіроньки, і Хлопчик-чарівник, який розповів легенду про святого Миколая, і Бешкетник, який підбурював маленьких школярів на погані вчинки, але все-таки діти у нашій школі хороші й чемні, вони не підкорялися капоснику.

Малечі сподобалось свято, а дітлахи були нагороджені солодкими подарунками.

Отож, школярі та вчителі Червоноцвітської ЗОШ вітають усіх зі святом Миколая, з Новим роком і усіма Різдвяними святами! Нехай прийдешній рік принесе щастя у кожен дім і благополуччя рідній Україні!

Алла ЛІСОВСЬКА.

педагог-організатор

Червоноцвітської ЗОШ.

Залиште Ваш коментар
Перевести