ГОЛОВНА СТОРІНКА ГОЛОВНІ НОВИНИ У чернечій обителі — COVID-19

У чернечій обителі — COVID-19

8 переглядів

Городищенський монастир буде зачинено для відвідувань

 

У шепетівській лікарні 12 травня помер чоловік, 1966 року народження. Лікарі підозрюють, що причиною стала коронавірусна хвороба COVID-19. Про цей випадок повідомив завідувач реанімаційним відділенням Шепетівської ЦРЛ Валерій Сивоконюк у себе на сторінці.

Пацієнта до лікарні привезла «швидка допомога», його було госпіталізовано до інфекційного відділення Шепетівської ЦРЛ, де, на жаль, він помер. Два експрес-тести показали позитивний результат, тому біологічний матеріал було відіслано до лабораторії для більш точного ПЛР-тестування.

Загиблий був монахом Городищенського чоловічого монастира, тому Валерій Сивоконюк закликав його відвідувачів пройти тестування на коронавірус та самоізолюватися.

У свою чергу Хмельницька обласна державна адміністрація повідомила, що ПЛР-тестування померлого монаха дало позитивний результат. Таким чином, посмертно підтвержено його інфікування коронавірусом SARS-CoV-2.

Як з’ясували у Хмельницькому обласному лабораторному центрі МОЗ України, чоловік відчув недугу ще 7 травня, а 12 травня у нього різко підвищилась температура до 41 градуса, тому було викликано «швидку допомогу». Спочатку його планували доставити у Хмельницьку інфекційну лікарню, хоча стан хворого був не критичним, та все-таки важким. У Шепетівській ЦРЛ пацієнту мали надати невідкладну допомогу та провести штучну вентиляцію легенів, але за півтори години після госпіталізації він помер.

Начальник Шепетівського міськміжрайонного відділу ДУ «Хмельницький обласний лабораторний центр МОЗ України» Володимир Мазаєв повідомив, що одразу ж було вжито усіх заходів щодо дезінфекції приміщень та місць проживання хворого.

Було визначено й коло контактних осіб померлого. Загалом їх виявили 48, зараз вони перебувають на самоізоляції. В усіх відібрано зразки для ПЛР-тестування. У числі контактних осіб — працівники «швидкої допомоги», медичні працівники інфекційного відділення, а також 20 осіб, які постійно перебувають у монастирі.

Оскільки хворобу у покійного монаха було підтверджено, Городищенський монастир буде зачинено для відвідувань.

За станом на 19 год. 15хв. 13 травня у Хмельницькій області зареєстровано 214 лабораторно підтверджених випадків COVID-19. З них 56 осіб одужали, 9 померли.

Наш кор.

Залиште Ваш коментар
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Перевести