ГОЛОВНА СТОРІНКА ГОЛОВНІ НОВИНИ У День закоханих під вінець стали чотири пари шепетівчан

У День закоханих під вінець стали чотири пари шепетівчан

16 переглядів

У День святого Валентина, 14 лютого, у Шепетівському міськрайонному відділі державної реєстрації актів цивільного стану Головного територіального управління юстиції у Хмельницькій області документально зареєстрували свої стосунки чотири пари молодят. Путівку у подружнє життя, а саме — свідоцтво про укладання шлюбу, вручила для них обрядовий староста, головний спеціаліст Юлія Лаврентьєва.

Цього дня на весільний рушник стали 41-річний Олег Тимошенко та 30-річна Оксана Яцюк. Олег усе своє свідоме життя шукав кохану і ось два роки тому знайшов. А на Новий, 2019 рік під бій курантів освідчився своїй обраниці. І та погодилася. Пара вирішила побратися у День усіх закоханих.

У цей особливий день на весільний рушник стали 23-річний Дмитро Самков та 18-річна Наталія Клекач. Дмитро ще 11 травня минулого року зробив Наталії пропозицію. Саме на заручинах молодята вирішили, що офіційно зареєструють свої стосунки у День святого Валентина. А от саме весілля зіграють у червні.

Чотирнадцятого лютого поєднали свої серця 31-річний Іван Андрощук та 25-річна Марина Колесник. Пара разом уже понад п’ять років. Торік, 20 вересня, Іван освідчився Марині і ось нині вони стали під вінець.

«Укласти шлюб у День закоханих, щоб не забути про річницю весілля», — саме так жартома сказала четверта пара молодят. Богдан Шемчук та Діана Дрозд чотири роки разом і уже носили каблучки. А 14 лютого цього року вирішили офіційно побратися. Відсвяткувати створення сім’ї наречені вирішили у затишній домашній атмосфері.

Крім того, у День святого Валентина заяви на укладання актів цивільного стану про створення шлюбу подали ще чотири пари шепетівчан і вже через місяць вони стануть на весільний рушник.

І насамкінець, як повідомила начальник відділу ДРАЦС Олена Кость, три пари, які побралися у День закоханих 2018 року, уже стали щасливими батьками.

Залиште Ваш коментар
Перевести