Дочірнє підприємство «Шепетівкагаз» ПАТ «Шепетівкагаз», покликане до життя віянням ринкових реформ, які переживає газова галузь країни, порівняно молоде. Проте за свою коротку біографію воно пройшло випробувальний період становлення. Завдяки досвіду й професійності колективу налагоджено конструктивний діалог із споживачами. Очолює підприємство директор О.І.Хоронжук.

 

Підприємство відразу взяло чіткий курс на розширення комунікативних стосунків з абонентами. Саме задля цього й було відкрито новий Центр обслуговування клієнтів – споживачів природного газу. І це стало ще одним кроком до європейського рівня сервісу і комфортного обслуговування громадян.

— Ми поєднали у просторих приміщеннях Центру весь комплекс послуг газових компаній, — зазначає директор ДП «Шепетівкагаз» Олександр Іванович Хоронжук. — Сучасні технології обслуговування та доступність дадуть клієнтам можливість зекономити час, спростити процедуру одержання послуг, а також бути у курсі всіх нововведень. Це новий стандарт обслуговування споживачів природного газу, можливість для наших клієнтів в одному місці отримати необхідну інформацію, заплатити за послуги і витратити при цьому якомога менше часу.

До слова, стабільна динаміка зростання кількості споживачів свідчить про перспективу щодо покращення якості й комфорту життя. За словами Олександра Івановича, у зв’язку з постановою уряду, нині регіони «самостійні» у газовому ціноутворенні. Відтак на теренах обслуговування ДП «Шепетівкагаз» ціна на «блакитне паливо» нині сягає 6,464 тисячі гривень за кубометр, і це є одним з найнижчих показників в Україні. Наразі підприємство обслуговує як населення, так і промислових споживачів природного газу, бюджетні та релігійні організації.

— Наше головне завдання – постачання газу для усіх категорій населення. А ще його мета — навчити споживачів безпечно користуватись газом, не допустити нещасних випадків, попередити їх. І хоча, як мовиться, останнє слово за споживачем, все-таки вважаю, що ми із своїм професійним завданням справляємось, незважаючи на нелегке економічне сьогодення і ринкові випробування, — каже директор ДП «Шепетівкагаз» Олександр Іванович Хоронжук. — Тому хочу висловити щиру подяку всім нашим працівникам, які щоденно виявляють професійність, відповідальне ставлення до своєї справи, сумлінно виконуючи свої обов’язки.

З нагоди свята зичу усім міцного здоров’я, добробуту, благополуччя та нових здобутків! Нехай свято дарує вам оптимізм та гордість за обраний вами життєвий шлях!

 

На знімках:

директор ДП «Шепетівкагаз» Олександр Хоронжук,

бухгалтер Марина Дмитрук,

начальник відділу обліку газу Олена Луцкова,

провідний фахівець Наталія Богачова, оператори Світлана Яковенко, Валентина Адамець, Тетяна Моргун.

Фото Володимира КОРОЛЬКОВА.