Ось і настав довгоочікуваний день для всієї дітвори — день зустрічей, день усмішок, День знань. Уже стало доброю традицією у дошкільному закладі «Калинонька» зустрічати початок нового навчального року, як велике і радісне свято. Прикрашений різнокольоровими прапорцями, повітряними кульками, дитсадок радо зустрів малюків та їхніх батьків.
Колектив дошкільного закладу ретельно готувався до цієї події. Першою з початком нового навчального року привітала усіх присутніх завідувачка А.М.Дячук, яка побажала здоров’я, цікавих мандрівок, захоплюючих знахідок, крокуючи стежинами знань.
Музичний керівник Л.В.Шекера та вихователі старшої групи І.П.Коваленко підготували святкову програму. Кумедний клоун Веселунчик, який завітав на свято, запросив малят у веселу та цікаву подорож. Діти із задоволенням брали участь у різноманітних конкурсах та естафетах, співали пісні, танцювали.
На цьому сюрпризи Веселунчика не закінчилися — на малят чекала святкова дискотека з мильними бульбашками та повітряними кульками.
Наталя ГНАТЮК,
методист ЗДО «Калинонька».