ГОЛОВНА СТОРІНКА ГОЛОВНІ НОВИНИ У ліцеї триває челендж «Healthy schools»

У ліцеї триває челендж «Healthy schools»

50 переглядів

Як ми раніше розповідали, учні Шепетівського НВК №1 долучилися до челенджу у Всеукраїнській програмі «Healthy schools: заради здорових і радісних школярів».

Наразі закінчується перший етап програми — фізична культура. Спорт-челендж триває впродовж місяця, з 16 листопада до 16 грудня. Цей тиждень має назву — олімпійський.

“За минулий тиждень нам вдалося провести не одну спортивну акцію: естафети, змагання, олімпіада з фізкультури, креативна робота груп підтримки та вболівальників… Просто голова обертом від таких активностей. І до того ж не забуваємо до уроків готуватись та карантинних вимог дотримуватись. Адже ми викликів не боїмося, бо у нас потужна команда — учні, особливо шкільний парламент, вчителі, батьки… Наші дорослі дуже круті”, — розповідає Мар’я Вакалюк, представниця учнівського самоврядування НВК №1.

“За минулий тиждень мені найбільше сподобався “фристайл-фест” у приміщенні школи. Це було щось неймовірне! На вулиці зима, а в нас літні розваги. Ну де ще таке побачиш, щоб взимку учні йшли до школи з роликами, скейтами, мінібордами, гіроскурерами та самокатами? Ми провели декілька заїздів та виконання трюків”, — ділиться враженнями Орест Сорочан, представник учнівського самоврядування НВК №1.

Як інформують у ліцеї, всю активність шкільної спільноти у межах челенджу «Healthy schools» можна побачити на офіційному ютуб-каналі НВК №1 та на сторінках школи у соцмережі фейсбук.

Попереду — останній тиждень першого етапу програми і очікування хороших результатів у рейтинговій таблиці. Але найголовніше, як зізнаються у шепетівському ліцеї, що тепер вони усі healthy.

Наш кор.

Залиште Ваш коментар
Перевести